Dalinowi zabrakło skuteczności

Maciej Hołuj
III liga. Po dość szybko zdobytej przez gości bramce Dalin zdołał się podnieść i odpowiedzieć golami Krzysztofa Kozieła z rzutu wolnego z 20 metrów oraz Macieja Balawandera z 26 metrów po podaniu Marka Mizi.

Dalin Myślenice2 (2)
Granat Skarżysko-K.3 (1)

Bramka: 0:1 Gajos 7, 1:1 Kozieł 21, 2:1 Balawender 36, 2:2 Kołodziejczyk 67, 2:3 Smolarczyk 70.
Dalin: Szwiec - Tokarz (78 Kiwacki), CalikI, Górski, PiechówkaI (78 Wojtan) - Biel (71 Piszczek), Lepiarz, Wajda, Balawender - Mizia, KoziełI.
Granat: Majcherczyk - Chrzanowski, StyczyńskiI, Gębura, ŁatkowskiI - Basąg, Michalski, Kołodziejczyk, Markowicz (54 Smolarczyk) - Gajos (82 Lurzyński), Dziubek (57 Ryński).
Sędziował: Rafał Pąchalski (Kraków). Widzów: 150.

Po przerwie Dalin ambitnie próbował zwiększyć przewagę bramkową nad liderem tabeli, ale to jego rywal strzelał gole, mimo iż gospodarze mieli co najmniej cztery sytuacje na podwyższenie wyniku. Nie po raz pierwszy piłkarze z Myślenic zaprezentowali dobrą grę, nie popierając jej jednak zwycięstwem.

Zdaniem trenerów
Krzysztof Bukalski, Dalin:
- Jesteśmy mało skuteczni, wykorzystaliśmy zaledwie 20 procent sytuacji bramkowych. Tak nie da się wyrywać meczów. Nie potrafię zrozumieć momentów dekoncentracji swoich piłkarzy.

Ireneusz Pietrzykowski, Granat:
- W I połowie popełniliśmy błędy w obronie, nie przerywając na czas w środku pola akcji rywala. Potem poprawiliśmy ten element i skuteczność, co dało wygraną.