Damon nie pomógł

Po pierwszej przegranej kwarcie, krakowianie musieli odrabiać straty. W 15 minucie było tylko 30-22 dla AZS Koszalin. Drugie pięć minut tej kwarty gospodarze wygrali jednak 18-6, wykorzystując braki w koncentracji "Smoków". Stąd przegrana Wisły w tych 10 minutach 11-25.

I liga koszykarzy

AZS ZAGAZ KOSZALIN - WISŁA 70-59 (23-17, 25-11, 10-21, 12-10). Punkty dla Wisły: Kasperzec 19, Anderson 11, Bżykot 10, Mularski 3, Page 0 oraz Trojan 8, Kękuś 8, Klocek 0, Salamon 0; dla Koszalina: Briegmann 20, Konare 18.
 Dopiero w trzeciej odsłonie krakowianie zaczęli grać szybko, skutecznie kontrując Koszalin. Kwartę wygrali 21-10, i mieli tylko 9 punktów straty (49-58). W ostatnich 10 minutach doświadczeni gospodarze przejęli jednak inicjatywę, narzucili krakowianom swój styl gry, zwyciężając 70-59.
 - Słabo grał nasz nowy rozgrywający, Amerykanin Damon Page - komentował asystent trenera Wisły Bogusław Zając. - Jest nie zgrany z zespołem. Brakuje nam Mariusza Dymacza, naszego pierwszego rozgrywającego, który złamał palec. Page zostanie u nas jeszcze przez półtora tygodnia. Jeśli w następnych trzech meczach sprawdzi się, zatrudnimy go na stałe.
 W środę Wisła zagra we własnej hali z Hoopem Pruszków w Pucharze Polski.(RS)
 Pozostałe wyniki: Astoria - Zastal 85-81, Górnik - Noteć 80-70, Zagłębie - Kotwica 71-72, Instal - Start 97-84, Polpharma - Stal 96-82, Alpen Gold - Polonia 66-62, Resovia - Alba 78-81.