Darkomp wyrównał straty

pan
W drugim meczu finału mistrzostw Krakowa w futsalu Darkomp pokonał Unihut/Madrohut 8-3 (1-0) i wyrównał stan rywalizacji na 1-1. Gra się do trzech wygranych spotkań.

FUTSAL. Mistrzostwa Krakowa wkraczają w decydujacą fazę

Po dwie bramki dla zwycięzców zdobyli Słupek i Bizoń, a po jednej Marzec, Kusia, Kossak i Dąbrowski. Dla pokonanych trzy bramki zdobył Cebula.
Darkomp: Augustyn, Frydecki - Kusia, Leśniak, Filipczak, Marzec, Dąbrowski, Bizoń, Słupek, Kossak, Zagata, Badoń.
Unihut: Zachariasz, Słomski - Cebula, Pater, D. Mielec, Wasilewski, Zięba, Flak, M. Pituła, A. Mielec, Oleksy.
Darkomp przeważał w tym meczu zdecydowanie, w pierwszej połowie gola strzelił Marzec, a że nie padły kolejne Unihut zawdzięcza Zachariaszowi. Tuż po przerwie gola zdobył Kossak, a potem dwa trafienia Słupka przesądziły o losach meczu. Dziś o godzinie 19.45 rozegrany zostanie trzeci mecz finałowy w hali w Zielonkach, kolejny 12 stycznia.
Rozegrano też pierwszy mecz, którego stawką było trzecie miejsce w lidze. ZIS Gaszyńscy zremisowali z Lotnikiem Kryspinów 3-3. Bramki zdobyli: Wróbel, Mazur, Kryger - Kwater 2, Satora. Mecz rewanżowy odbędzie się 12 stycznia i wówczas poznamy brązowego medalistę, gdyż w tym starciu liczy się bilans dwóch spotkań. Do drugiej ligi awansowała drużyna Numero pokonując Mix Electronics w barażu 4-1.