Derby Krakowa. Kibice Wisły Kraków pobici przez Sharksów przed derbami Krakowa! O co poszło?

  • Gol24

red

Derby Krakowa. Zmiany w zarządzie Wisły Kraków nie spodobały się wszystkim kibicom Białej Gwiazdy. W piątek członkowie Wisła Sharks pobili fanów z grupy Ultras Wisła, którzy chcieli normalnie prowadzić doping podczas niedzielnych derbów miasta z Cracovią.

O zdarzeniu poinformował na Twitterze dziennikarz TVN24 Szymon Jadczak. Według jego informacji do pobicia doszło w pobliżu restauracji "U Wiślaków", która mieści się na stadionie przy Reymonta 22. W ten sposób członkowie bojówki Sharksów próbują doprowadzić do zmian w zarządzie Wisły Kraków. Przypomnijmy, że w środę 13 marca walne zgromadzenie akcjonariuszy przywróciło większą władzę w klubie radzie nadzorczej, w której skład weszli Tomasz Jażdżyński (przewodniczący), Jarosław Królewski i Dawid Błaszczykowski (obaj wiceprzewodniczący).

- Podczas wielu rozmów biznesowych dotyczących przyszłości Wisły sugerowano nam, iż oczekiwaniem potencjalnych partnerów jest jasna sytuacja decyzyjna dotycząca również składu Rady Nadzorczej. Przegłosowane zmiany są kolejnym krokiem na drodze do normalizacji sytuacji w spółce - powiedział Królewski.

Derby Krakowa 2019. Wisła kontra Cracovia. Święta wojna w pi...

Na niedzielne derby z Cracovią sprzedały się wszystkie bilety. Na stadionie przy Reymonta zasiądzie 29 tys. widzów. Na przedmeczowej konferencji trener Wisły Maciej Stolarczyk zasygnalizował, że obawia się zamieszek na trybunach. - Bardzo się cieszę, że chęć obejrzenia tego spotkania wyraziło tylu kibiców. Jest to dla nas ogromne wsparcie i mam nadzieje, że kibice obejrzą dobry spektakl. Liczę, że będą nas wspierać tak, jak do tej pory. Jedyne co mnie martwi, to kwestia związana z gośćmi, bo nie chciałbym, by jakieś wybryki chuligańskie zepsuły to święto. Tak licznej publiczności należy się spektakl w postaci dobrej piłki - mówi opiekun piłkarzy Białej Gwiazdy.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.03.2019, 20:09

To chore że Kraków nie potrafi sobie poradzić z tymi wytatuowanymi fajfusami którzy robią z siebie wielkich mafiozów

19.03.2019, 07:44

1. nie pobili nikogo z UW za chęć prowadzenia dopingu na derbach.
2. doping na derbach był prowadzony przez UW.
3. jadczak bierze informację od Tycy - kibola Cracovii i jeszcze za nie płaci.

18.03.2019, 06:32

Wisla nie ma flag, moze jak byla wielka dziesiona w klubowym koncie bankowym to moze tez flagi przez pomylke sie rozeszły? szkoda, ze nie ma 4 ligi dla klubiku nyly by flagi 4 liga

17.03.2019, 17:04

Tutaj będzie transmisja:
https://sportowystream.pl/6703c002

17.03.2019, 10:45

A co robi gumior u sharków? Przecież oni nietolerują sprzedawczyków. Podobno!:)

17.03.2019, 10:38

Poprzedni zarząd też straszył Jadczaka sądami! I wyszło na to że chłop ma racje :)

17.03.2019, 10:23

Wisła bez sharkow ma się o wiele lepiej!

17.03.2019, 08:54

Jeżeli byłoby tak, że Jandczak wprowadza kibiców w błąd oraz w niepokój, w takiej sytuacji należało by się zastanowić nad zaskarżeniem tego redaktora przez Klub. Oczywiście jeżeli jest to kłamstwo.

17.03.2019, 07:45

odp do krakus a nie koles... gamoniu tepy to spadaj na druga strone blon . a moze ty sie tak nazywasz ze z krk a z podmiejskich wiosek bo busko dla tepego to za duze miasto haha

17.03.2019, 06:51

Co to za szma ta co brata harata !? To wiernosc-milicjii przekazana z ojca na syna czyli wislackiego skur....syna !!

17.03.2019, 02:50

Przepisujesz bzdury pisane przez najemnika opłacanego przez kibola cracovii. I nawet nie podpiszesz się nazwiskiem. Żenada gościu.

17.03.2019, 00:46

Spokojnie.Tępe pacynki kryminalisty michalskiego jeszcze nie raz będą próbować siać ferment.Ale normalnych kibiców jest więcej i nie dadzą sobie już w kaszę dmuchać przez prymitywów z jakiegoś tam sharks.A koledzy z Ultras niech się zastanowią co jest dla nich ważniejsze.Wisła i spektakle sportowe, czy tępaki michalskiego...Siłą się nie kupi respektu!

16.03.2019, 23:38

1. Pogonili slaska i Lechia akca fraj..
2. Kochali Ruch i nowy Rynek... akcja obligacja
3. Hutnik na przywodce bojowki
4. wesele i wyciczki zagraniczne na kase klubu?
5. Dopowadzenie wisly do 4 ligii z ekstraklasy
6. Protest flagowy i nękanie ultrasow
To są Prawdziwi Wislacy z klubem w sercu na dobre i złe jak to mówią Cała wisła zawsze razem.

16.03.2019, 23:00

Bandyci w teoretycznym państwie PiS mają się świetnie. Przypadek?

16.03.2019, 22:56

Czy tej kibicowskiej holoty nie ma kto spacyfikowac w Krakowie

16.03.2019, 22:44

Dlatego ani złotówki dotacji do sportu dla kretynow.

16.03.2019, 22:33

Wisła jest jak Osuch itp, nie dajcie sie zastraszyc....normalnych kibicow jest wiecej wesprzemy nadal karnetami na nowe rundy....tylko nie idzcie na uklad z ....... z Hutnika przeżut został namaszczony za dobre interesy pozdro

16.03.2019, 22:11

Stolarczyk przestrzega przed kibicami gości, a to kibice wisły biją się po mordach. Może przed kibicami wisły trener Stolarczyk ostrzeże innych? Byłoby uczciwie, nieprawda?

16.03.2019, 21:45

Królewski skończy jak Cupiał i Bednarz. W niczym od niech nie jest lepszy. Chyba, że pójdzie na układ.

16.03.2019, 21:15

Nie macie się z kim bić ku r wa jutro pokażcie swoją siłę...

16.03.2019, 20:20

Pan Hartling się z tego śmieje.

16.03.2019, 19:59

Z powodu takich incydentów każdy klub, którego kibice dopuszczają się przestępstw powinien być delegalizowany. Skończyły by się rzekome odcinania się klubów od swoich kibiców, a realne lewe interesy pod przykrywką kibicowania. A PZPN za takie prowadzenie ligi dawno powinien przestać istnieć. A przynajmniej nie powinien dostawać ani grosza z budżetu państwa, na który wszyscy się składamy. Jak chcą działać, to niech się ze składek działaczy utrzymują

16.03.2019, 19:43

Cisnąć bandytów panowie i panie. Takie pobicia to akty desperacji. To znaczy, że coś komuś się spod kontroli wymyka. Możemy spodziewać się coraz to większych niespodzianek, ale Policja powinna działać. Jeśli leczenie będzie stanowcze, być może wreszcie będzie można normalnie kibicować i iść z rodziną na mecz i gangrena krakowskiej chuliganki meczowej zostanie wypleniona.

16.03.2019, 19:14

Sharksi nie mają przywódcy to niedobitki których niedługo pozamykają nie ma tam autorytetu i człowieka z Charyzmą Cracovia.juz ich gania po Hucie a szczególnie Piotrusia tchórze który już ledwo widzi haha depekowiec