Wisła: Kaczmarek - Gądek (46 Stawarczyk), Mirończuk (75 Łopata), Rygielski, Skrzekowski - Husejko, Szafraniec (67 Iwan), Łach, Hajduk (85 Mazur) - Wójcik, Mrowiec.

Wisła - Cracovia 1-1 (1-1)

0-1 Kurnik 20, 1-1 Husejko 33. Sędziował Zbigniew Urbańczyk. Widzów 100.
 Cracovia: Aksamit - Szwajdych, Grodzicki, Krasnoszczuk, Włodarski - Malec (65 Socha), Nowak, Zagata, Ciągwa - Kurnik (60 Tufrecki, 86 Trebliński), Cebula.
 W rozegranym wczoraj awansem meczu 2. kolejki wojewódzkiej ligi juniorów Wisła zremisowała z Cracovią 1-1.
 Początek należał do gospodarzy, którzy w pierwszym kwadransie mieli dwie znakomite okazje, ale Wójcik i Husejko przegrali indywidualne pojedynki z Aksamitem. W 20 min goście wyszli z szybkim kontratakiem, Cebula zagrał do Kurnika, który z zimną krwią w sytuacji sam na sam pokonał Kaczmarka. Wiślacy wyrównali przed przerwą po strzale Husejki, który wykorzystał stratę piłki w środku pola i dokładne podanie Łacha.
 Tuż po przerwie Cebula dwukrotnie stawał przed szansą pokonania Kaczmarka, jednak najpierw udanie interweniował bramkarz Wisły, a następnie napastnik Cracovii strzelił obok słupka. Gola dla Cracovii mógł zdobyć także Grodzicki, jednak po jego strzale dobrze spisał się Kaczmarek. Dla Wisły najlepszą okazję miał w 70 min Mrowiec, ale nieczysto trafił w piłkę.