Tomasz Kuczyński
Diego Maradona w czasie meczu Nigeria - Argentyna
Diego Maradona w czasie meczu Nigeria - Argentyna Twitter: @PrzemMalinowski
Argentyna wygrała z Nigerią 2:1 i zagra z Francją w 1/8 finału mundialu w Rosji. Na meczu w Sankt Petersburgu był Diego Maradona, który szokował swoim zachowaniem. Słynny Argentyńczyk potrzebował pomocy lekarzy.

AKTUALIZACJA, GODZ. 13.20

Diego Maradona opublikował post na Facebooku, tłumacząc swe zachowanie.

Po angielsku, włosku i hiszpańsku napisał m.in.
Chcę tylko powiedzieć, że nic mi nie jest, że nie jestem i nie byłem w szpitalu. W czasie meczu z Nigerią miałem silny ból z tyłu głowy i zawroty głowy. Lekarz mnie odwiedził i doradził, żebym wrócił do domu przed drugą połową, ale postanowiłem zostać, bo graliśmy o wszystko. Jak mogłem odejść? Buziaki dla wszystkich i dzięki za wsparcie...

Reprezentacja Polski na Mundialu w Rosji - najlepsze memy>>>Porażki reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji wzbudziły gorycz wśród kibiców i falę szyderstw w internecie. Rozczarowanie fatalną grą reprezentacji Polski na Mundialu z Rosji jest olbrzymie, więc nic dziwnego, że internet odreagowuje.

Polska na Mundialu 2018 MEMY Reprezentacja Polski śmieszy, a...

Wcześniej pisaliśmy

Po bramce strzelonej przez Leo Messiego Boski Diego wznosił ręce do nieba, będąc jednocześnie przytrzymany przez towarzyszące mu osoby. Po zwycięskim golu pokazywał komuś środkowe palce.

Kamery zarejestrowały jak półprzytomny był prowadzony do stadionowej loży. Inne zdjęcia pokazują, że w czasie meczu, jeszcze przed końcem pierwszej połowy... zasnął. Internauci sugerują, że słynny Argentyńczyk zachowuje się tak pod wpływem narkotyków. Maradona zasłabł po meczu i miał trafić do szpitala w Sankt Petersburgu.

57-letni Diego Maradona po mundialu ma zostać prezesem białoruskiego Dynama Brześć.

Materiał oryginalny: Diego Maradona szokował zachowaniem. Teraz się tłumaczy po meczu Nigeria - Argentyna na mundialu w Rosji ZDJĘCIA, WIDEO - Dziennik Zachodni