Dobre przyjęcie i blok

I LIGA SIATKARZY. Kęczanin swój pierwszy mecz po przerwie świąteczno-noworocznej zagra w poniedziałek we Wrześni w miejscowym Krispolem (g.14.30). Mecz "na żywo" pokaże Orange Sport.

W pierwszym meczu kęczanie przegrali 2:3. Wtedy jednak w zasadzie polegli z atakującym rywali, więc kęcki sztab szkoleniowy myśli, jak go zatrzymać. - Gra rywali oparta jest głównie na zagrywce - zwraca uwagę Marek Błasiak, kęcki szkoleniowiec. - Jeśli chcemy we Wrześni coś ugrać, musimy co najmniej poprawnie zagrać w przyjęciu i w bloku.

Kęczanie będą mieli utrudnione zadanie, bo nadal wykluczony jest występ przyjmującego Mateusza Błasiaka. W trakcie przerwy w rozgrywkach kęcki sztab szkoleniowy starał się wykurować Marcina Kantora.