Doda i Camasutra w Bolechowicach. Zapowiada się piknik...

Doda i Camasutra w Bolechowicach. Zapowiada się piknik ekologiczny z gwiazdami

Zdjęcie autora materiału
Barbara Ciryt

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Doda i Camasutra w Bolechowicach. Zapowiada się piknik ekologiczny z gwiazdami
1/2

Przejdź do
galerii zdjęć

Na tegoroczny Rodzinny Piknik Ekologiczny w Bolechowicach zapowiada się wiele atrakcji. Gwiazdą sobotniego wieczoru 14 lipca będzie Doda z zespołem Virgin (godz. 20.30), w niedzielę 15 lipca koncert da zespół Camasutra (godz. 18).
Piknik w Bolechowicach jak co roku rozpocznie Ekologiczny Rajd Turystyczny. Dla najmłodszych przygotowane będą liczne animacje, koncerty, pokazy i warsztaty plastyczne. Zaplanowano też rajd rowerowy i mistrzostwa piłkarskie.

W programie jest Przegląd Sztuki Ludowej, Estrada Małych Talentów, Regionalny Przegląd Zespołów Folklorystycznych, akcja krwiodawstwa oraz konkurs na „Najlepsze pierogi bolechowickie”.

Na początek w sobotę będzie akcja krwiodawstwa, która rozpocznie się o godz. 10 w Szkole Podstawowej w Bolechowicach i potrwa do godz. 14. Sobotnie popołudnie o godz. 14 będzie pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych z występami artystycznymi i akcja senior.

O godz. 19.15 będzie z koncertem wystąpi Sylwia "Syla" Wąsik z zespołem. A o godz. 20.30 będzie koncert Dody. Potem od godz. 21.50 zaplanowano Festiwal Światła, a po nim do godz. 3 w nocy ekologiczne granie.

W niedzielę atrakcje zaczną się o godz. 13. Będą zabawy i Przegląd Sztuki Ludowej, konkurs pierogów, o godz. 18 zaplanowano koncert zespołu Camasutra, a po nim zabawę taneczną.

ZOBACZ KONIECZNIE:WIDEO: Co Ty wiesz o Krakowie

Źródło: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo