Dominacja zakopiańczyków

(MZ)
Gospodarze od pierwszej do ostatniej minuty spotkania dominowali na boisku. W 20 min Ustupski ze środka pola zagrał na lewą stronę do Wesołowskiego, ten uderzył na bramkę, golkiper Barciczanki sparował strzał, ale był bezradny wobec dobitki Kłosowskiego.

KS Zakopane 4 (0)
Barciczanka Barcice 0
Bramki: 1:0 Kłosowski 20, 2:0 Kłosowski 50, 3:0 Leniewicz 71 karny, 4:0 Wesołowski 72.

Zakopane: Paszuda - Floryn (84 Sawina), Gubała, Bachleda, Murzyn - Ustupski (82 Witoń), Drabik, Wesołowski (86 Gał), Leniewicz -Kłosowski (74 Babicz), Król.
Barciczanka: Bieniek - Solarz (46 Lupa), Kandyfer, Baran, Zawiślan - Patryk Wiktor (85 D. Tokarczyk), Krupa, Chochorowski, Nowak (78 Patryk Zygmunt) - Janik (46 Maślejak), K. Tokarczyk.
Sędziował: Jerzy Lasak (Wadowice). Widzów: 100.

Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców w 50 min, z trzech metrów dopełniając formalności po zagraniu z rzutu wolnego Króla. Kłosowski maczał palce także przy trzecim trafieniu gospodarzy. To po faulu na nim rzut karny wykorzystał Leniewicz. Minutę później wynik spotkania ustalił Wesołowski, pięknie uderzając bez przyjęcia.