Doping żon nie pomógł

(WOJ)
W parterze z prawej strzelec drugiego gola Robert Byczek
W parterze z prawej strzelec drugiego gola Robert Byczek Fot. Zbigniew Wojtiuk
Sport. W meczu olkuskiej klasy A Czapla Czaple Małe przegrała na własnym boisku z Bolesławem Bukowno 2:6.

Podopieczni trenera Krzysztofa Rudka rozpoczęli świetnie, bo już w trzeciej minucie gola zdobył Szczepan Dratwa. Na początku II połowy Robert Byczek zaliczył drugie trafienie dla swoich, ale był to już strzał na wynik 2:3.

Potem do siatki trafiali tylko goście.Czapla nie wygrała jeszcze w tym sezonie. Inny by się załamał, ale oni nie. - Ostatni będą pierwszymi… - żartobliwie komentuje fakt zajmowania końcowego miejsca w tabeli jeden z kibiców.

Na mecze, rozgrywane na nowym boisku, przychodzi nie tylko lokalna społeczność. Zawodnikom towarzyszą żony, dzieci i zawsze kulturalny doping. - Drużyna jest ambasadorem naszej małej miejscowości. Kto by tam gdzieś w olkuskim słyszał coś o naszych Czaplach Małych, gdyby nie piłka - tego zdania są małżonki głównych aktorów piłkarskiego widowiska.