Druga porażka

(jec)Zaktualizowano
Hokej - juniorzy starsi

Niestety, zespół juniorów starszych KTH KM MOSiR Krynica poniósł drugą porażkę w półfinałach Mistrzostw Polski w Gdańsku. Kryniczanie ulegli gospodarzom turnieju, którzy tym sposobem zapewnili sobie udział w finałach. Zespół Podhale Nowy Targ, wysoko pokonał GKS Katowice. Dzięki temu górale awansowali na drugie miejsce. Do szczęścia brakuje im remisu z Krynicą.

GKS Stoczniowiec

- KTH KM MOSiR Krynica 9-2 (1-1, 3-0, 5-0)

Bramki: Majchrzak 1, Abram 1.
   KTH: M. Ziaja; Chlebda, Wąsko, Horowski, Hamernik, Abram; D. Kruczek, Ciarach, Żołnierczyk, M. Dubel, Zasadny; Zieliński, Tomasiak, D. Dubel, K. Zwierz, Majchrzak, Pajor, Zabawa.
   - Mecz był wyrównany do połowy drugiej tercji - relacjonuje trener Marek Bialik. - Jednak kiedy na 10 sekund przed końcem drugiej tercji przy stanie 3-1 dla Stoczniowca, padł czwarty gol, z zespołu zeszło powietrze. Pod koniec meczu drużyna zupełnie przestała walczyć i w ciągu trzech minut straciliśmy 4 bramki. A to właśnie może zadecydować o kolejności w tabeli. Dzisiaj gramy z Podhalem.