Druga wiosenna wygrana Garbarni

Jerzy Filipiuk
W meczu 22. kolejki grupy małopolsko-świętokrzyskiej III ligi Garbarnia Kraków pokonała na własnym boisku KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:0.

Bramki strzelili Tomasz Ogar w 26 minucie i Jakub Wcisło w 85 minucie. Obaj trafili do siatki precyzyjnymi strzałami po ziemi.

Garbarnia: Drzewiecki – Piszczek, Baliga, Kalemba, Pawłowicz – Liput, Pietras, Masiuda, Kaczor (81 Stokłosa) – Siedlarz (70 Wcisło), Ogar (90 M. Górecki).

KSZO 1929: Zacharski – Stachurski, Sudy, Grunt, Barański – Kapsa, Gajos (57 Dziadowicz, Mikołajek, Mąka, Nogaj (66 Łatkowski) – Kosowski (46 Stawiarski).

Sędziował Michał Górka (Tarnów). Żółte kartki: Pietras, Siedlarz – Grunt. Widzów 200.

"Brązowi" na drugie zwycięstwo w rundzie rewanżowej zapracowali solidną grą, rewanżując się rywalom za sierpniową porażkę 1:2.