Duet AZS UJ Kraków zagrał w ostatnim meczu reprezentacji piłkarek nożnych podczas turnieju w Hiszpanii

Jerzy Filipiuk
Z lewej Anna Zapała
Z lewej Anna Zapała Michał Plaszyk (Futmal)
Dwie piłkarki nożne AZS UJ Kraków - Anna Zapała i Karolina Gec - wystąpiły w ostatnim meczu reprezentacji Polski na międzynarodowym turnieju Pinatar Cup w Hiszpanii, w którym przegrała ona ze Słowacją 0:2.

Stawką spotkania, które odbyło się w La Manga, było siódme miejsce w towarzyskiej imprezie, będącej dla naszej drużyny jednym z elementów przygotowań do kolejnych meczów eliminacyjnych o awans do mistrzostw świata w 2023 roku w Nowej Zelandii.

Anna Zapała na prawej obronie zagrała do 84 minuty, a Karolina Gec pojawiła się na boisku w ataku w 66 minucie. Ta pierwsza wystąpiła także w dwóch wcześniejszych meczach Polek (przegranych z Irlandią i Węgrami po 1:2), a ta druga - podobnie jak bramkarka Karolina Klabis - zagrała z Irlandią.

Polska - Słowacja 0:2 (0:0)