Duet do goli

JB
0-1 Żaba 9, 1-1 Zaborowski 40, 2-1 Mosio 82, 3-1 Mosio 88. Sędziował Waldemar Pyznar z Gorlic. Żółte kartki: Łoś - Wołek, Lechowicz. Czerwona kartka Pacura (75 druga żółta). Widzów 500.

Polan Żabno - Metal/Gawro Tarnów 3-1 (1-1)

Polan: Dogoda (15 Szymura 6) - Ł. Kijowski 6, Spinda 7, Madejski 6 (75 Szostak) - Kuczek 5 (46 Węgiel 5), Wójcik 6 (61 B. Lustofin), Krzaczek 6, Kurzawski 6, Łoś 7 - Zaborowski 8, Mosio 8.
   Metal: Gurgul 4 - Wołek 6, Żaba 6, Foszcz 5 - Ślusarski 4 (46 Nalepka 4), Lechowicz 5, Pacura 0, Mikołajczak 6 (64 Wardzała), Urasiński 7 - Gromadzki 4 (78 Szymański), Kieroński 6.
   W 9 min po rajdzie lewą stroną Mikołajczak zacentrował w pole karne i Żaba po rykoszecie umieścił piłkę w siatce. Ta sytuacja zdeprymowała piłkarzy Polanu, którzy mieli problemy z konstruowaniem składnych akcji. Na wyrównanie trzeba było czekać do 40 min. Po faulu na Łosiu arbiter podyktował rzut wolny. Z 20 m precyzyjnie uderzył Zaborowski, zaskakując Gurgula.
   Remis nie satysfakcjonował żadnej z ekip, stąd po przerwie nie brakowało zaciętej walki. W 76 min po dośrodkowaniu Urasińskiego, Lechowicz głową posłał piłkę tuż nad poprzeczką. Chwilę później Gurgul pewnie obronił efektowne uderzenie Ł. Kijowskiego. Losy spotkania rozstrzygnęły się w ostatnich dziesięciu minutach. Najpierw po akcji Zaborowskiego piłka trafiła do będącego w polu karnym Mosio, a ten umieścił ją w bramce. Ten sam duet wypracował i wykończył kolejną akcję Polanu. W 88 min po centrze Zaborowskiego, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Mosio i choć jego pierwsze uderzenie obronił Gurgul, to dobitka była już skuteczna.