Dwa klasyczne hat-tricki

Jacek Bugajski
W spotkaniu padły dwa klasyczne hat-tricki. W pierwszej połowie strzelał Kamil Śliwa, a w drugiej Artur Matras (w ciągu zaledwie czterech minut).

Gród Podegrodzie 0
Sokół Słopnice6 (3)
Bramki: 0:1 Kamil Śliwa 4, 0:2 Kamil Śliwa 17, 0:3 Kamil Śliwa 45, 0:4 Matras 85, 0:5 Matras 86, 0:6 Matras 89.
Gród: D. Szabla - Kostrzewa, Konstanty, Zygmunt, Skrzynowski - Ciurka (58 Kotas), Ł. Szabla (53 Zieliński), Mordarski, R. Knurowski (58 Kurowski) - Olszak, Ciągło.

Sokół: Kryjomski - Smoleń, Sylwester Goliński (76 Młynarczyk), Więcek, Pierzchała - Gros, Poręba, Bednarczyk (68 Ubik), Szczepan Goliński - Matras, Kamil Śliwa.

Sędziował: Roman Baran (Nowy Targ). Widzów: 100.

Gospodarze w pierwszej połowie zagrali katastrofalnie w defensywie. Po zmianie stron spisywali się znacznie lepiej i kilka razy zagrozili bramce rywali. Jednak goście w końcówce zadali kolejne ciosy.