Dwa oblicza beniaminka

Tomasz Duda
Początek meczu był dość chaotyczny. Z czasem mądrzej i śmielej na boisku zaczęli poczynać sobie piłkarze Wolanii. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Po kwadransie gry było już 1:0 dla gospodarzy. Z lewej strony w pole karne dośrodkowywał Dawid Krupa, a na 6. metrze niepilnowany Adrian Ślęzak posłał piłkę głową do siatki.

W 21 min mieliśmy kopię akcji bramkowej, ale bohaterem był inny duet. Centrował Kamil Wilk, a akcję skutecznie wykończył Wojciech Szkotak. Honor gości w końcówce meczu uratował Hubert Drej.

Zdaniem trenera

Grzegorz Tyl, Wolania:
- Bardzo cieszymy się z kolejnego zwycięstwa przed własną publicznością. Spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszej połowie zdominowaliśmy rywala. Graliśmy składnie, czego efektem były dwie bramki. Po przerwie zagraliśmy zbyt defensywnie. Zostawiliśmy sporo wolnego miejsca rywalom. Zdecydowanie za wcześnie skupiliśmy się na obronie wyniku, za co mogliśmy zostać skarceni. Na szczęście udało nam się dowieźć wynik do samego końca.