Dwa trafienia Savioli

AS
W sparingowym meczu "Barca" pokonała 3-ligową szwajcarską drużynę Chenois 3-0. Dwa gole zdobył dla Katalończyków pozyskany z River Plate Buenos Aires za 15 mln funtów, 19-letni Argentyńczyk Javier Saviola. Trzeciego gola zdobył Holender Patrick Kluivert, który ostatnio przedłużył kontrakt z klubem do 2006 roku.

Drużyna Barcelony, prawdopodobny rywal Wisły w 3. rundzie kwalifikacyjnej LM (o ile krakowianie przeskoczą Skonto Ryga, przypomnę: pierwszy mecz w Rydze 2-1 dla Wisły, rewanż w środę w Krakowie), przygotowuje się do rozgrywek w Szwajcarii.
 Spośród piłkarzy zakupionych tego lata przez Katalończyków cały mecz rozegrał brazylijski pomocnik Fabio Rochembach, ma być reżyserem gry. Jego rodak, obrońca Geovani, grał od 45 minuty, kupiony z Bayernu Monachium obrońca Szwed Patrick Andersson grał przez pierwsze 45 minut. Kontuzjowany jest natomiast pozyskany z AS Monaco Francuz Philippe Christanval.
 Także w Szwajcarii przebywa mistrz Hiszpanii - Real Madryt. Jak już informowaliśmy, w pierwszym sparingu z Lousanne Sport zadebiutował Francuz Zidane; gola nie zdobył. Real wygrał 2-1, a bramkę dla rywali zdobył przy stanie 1-1, w 64 minucie Polak Marcin Kuźba. Prowadzenie dla Realu zdobył Raul w 3 min, gola na 2-1 Guti w 84 min.