Dwa zwycięstwa olkuszan

Na dość trudnej trasie, z licznymi podbiegami, Malskiej, która osigneła wynik 34.45 min. udało się wyprzedzić między innymi Anielę Nikiel z Piasta Cieszyn, reprezentantkę kraju, uczestniczkę igrzysk w Atlancie.

W Ogólnopolskim Biegu Ulicznym w Piekarach Śląskich

Janina Malska, zawodniczka KS Olkusz wygrała Ogólnopolski Bieg Uliczny w Piekarach Śląskich. W biegu rozgrywanym na dystansie 10 km wzięło udział ponad 200 zawodników z całej Polski.
 W klasyfikacji oldboyów, pierwsze miejsce zajął Kazimierz Chechelski, założyciel i trener sekcji lekkiej atletyki KS Olkusz.
 Na początku października, Malska weźmie udział w eliminacjach do Pucharu Świata w sztafecie maratońskiej, który w tym roku będzie rozgrywany w Japonii. Podczas ubiegłorocznej sztafety, polska, siedmioosobowa drużyna, w której biegła Malska, zajęła piąte miejsce