Dyplom za awans

RAF
Łęgovia Łęg Tarnowski - Gosławice 2-1 (2-0) 1-0 M. Hajnysz 22 (karny), 2-0 Surman 32, 2-1 Cichocki 84. Sędziował M. Stolarz z Brzeska. Żółte kartki: D. Pilarczyk - Zorek, Wróbel. Widzów 250.

Łęgovia Łęg Tarnowski - Gosławice 2-1 (2-0)

Łęgovia: Mikrut - Smolik, A. Hajnysz, Kobos, Tomala (60 Ptasznik) - A. Długoń, P. Długosz, Chłopek, M. Hajnysz - D. Pilarczyk (75 Z. Pilarczyk), Surman.
 Gosławice: Smęda - Wróbel, Sułek, Zorek (42 Bysiek), S. Tokarz - Rzepski (75 Cichocki), Kuczek, Radlińki, Tomaszowicz - Barnaś, Rzepa. Przed meczem odbyła się miła uroczystość. Wiceburmistrz Żabna Jerzy Pantera na ręce miejscowych piłkarzy przekazał w imieniu władz samorządowych okolicznościowy dyplom za awans do "okręgówki". Nie popsuli oni świątecznego nastroju, pewnie inkasując trzy punkty.
 Pierwsi jednak bramkę zdobyć mogli goście. W 17 min Radliński przegrał pojedynek sam na sam z Mikrutem. W miarę upływu czasu inicjatywę przejmowali gospodarze. W 20 min po strzale P. Długonia piłka wylądowała na poprzeczce. Kilka minut później piłki w polu karnym ręką dotknął Radliński. "Jedenastkę" na bramkę zamienił M. Hajnysz. W 32 min Tomala podał do Surmana, który bez namysłu strzelił w róg. Smęda przepuścił piłkę. Było 2-0.
 W drugiej połowie częściej atakowali goście. Najbliższy zmiany niekorzystnego wyniku dla Gosławic był Barnaś, ale dwukrotnie minimalnie chybił w dogodnych sytuacjach. Dopiero w 84 min przyjezdnym udało się strzelić pierwszego gola w tym sezonie. Do piłki podanej przez Barnasia dobiegł Cichocki i tym razem Mikrut nie miał już nic do powiedzenia. (RAF)