„Dziewczyny ze Lwowa”: szykują nowy sezon popularnego...

„Dziewczyny ze Lwowa”: szykują nowy sezon popularnego serialu

Paweł Gzyl

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

„Dziewczyny ze Lwowa”: szykują nowy sezon popularnego serialu
Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „Dziewczyny ze Lwowa”. Premierowe odcinki zobaczymy już jesienią tego roku w soboty.
„Dziewczyny ze Lwowa”: szykują nowy sezon popularnego serialu
„Dziewczyny ze Lwowa” to serial obyczajowy, który opowiada o trzech dziewczynach przyjeżdżających z Ukrainy do Warszawy w poszukiwaniu lepszego życia. Polina, Uljana, Olya i Swietłana zamieszkują w wynajętym mieszkaniu i próbują budować swoją przyszłość nad Wisłą.

Ponieważ dwie pierwsze serie „Dziewczyn z Lwowa” cieszyły się sporą popularnością, telewizyjna Jedynka zdecydowała się zrealizować trzeci sezon. Zdjęcia w Warszawie i Przemyślu rozpoczęły się na początku czerwca i potrwają do końca sierpnia. Pojawią się zupełnie nowe wątki.

- Nasze dziewczyny mają przygody zupełnie innego rodzaju niż w poprzedniej serii, bo już odnalazły się w naszej rzeczywistości - opowiada Wojciech Adamczyk, reżyser serialu. - Komedia ma to do siebie, że chce szczęśliwych rozwiązań, w związku z tym dziewczyny nie przeżywają tak dramatycznych wydarzeń, jak te, które są naprawdę udziałem cudzoziemców przybywających do nas w poszukiwaniu pracy na czarno lub legalnie.

W rolach głównych zobaczymy tak jak poprzednio trzy młode aktorki: Magdalenę Wróbel, Annę Gojarską, Katarzynę Ucherską i Annę Marię Buczek. Dwie z nich reprezentują Małopolskę: Wróbel pochodzi z Krakowa, a Ucherska - z Nowego Sącza.

- Czekałam z ogromna niecierpliwością na prace nad trzecią serią - powiedziała nam Magdalena Wróbel. - Polina to moja ulubiona bohaterka, jestem z nią poważnie związana i bardzo chętnie do niej wracam. Na planie „Dziewczyn ze Lwowa” zebrała się wspaniała ekipa, z którą uwielbiam współpracować. Z radością przystąpiłam więc do realizacji kolejnych odcinków.

W trzecim sezonie „Dziewczyn z Lwowa” do Warszawy przyjedzie kolejna Ukrainka. Okaże się, że to dawna koleżanka Poliny ze szkoły we Lwowie. Wzbudzi to w bohaterce ogromne emocje i przywoła wiele wspomnień - niekoniecznie przyjemnych.

- Jeśli chodzi o życie uczuciowe Poliny, nie będzie wiele zmian. Na Ukrainie była żoną milicjanta, w Polsce jest zakochana w policjancie Arku - dodaje Magdalena Wróbel. - Nadal mieszkamy wszystkie razem z naszym ukochanym panem Henrykiem na ulicy Cynowe w Warszawie. Główna oś fabuły pozostaje więc bez zmian: oto cztery przyjaciółki w obcym kraju próbują odnaleźć się w nowej, choć coraz bardziej oswojonej rzeczywistości.

Krakowska aktorka nie narzeka na brak pracy. Najbliższe dwa miesiące spędzi nie tylko na planie trzeciej serii „Dziewczyn z Lwowa”. Będziemy ją także oglądać w nowych odcinkach „Pierwszej miłości” (zagra postać Doroty Marskiej, nowej manager Barbariana) oraz „Policjantów i policjantek”. Wróbel nie zaniedbuje również teatru - na premierę czeka już przedstawienie „Cud Andaluzyjski” w stołecznym Teatrze Capitol z jej udziałem.

Nowe odcinki serialu będziemy oglądać w soboty. Niedzielne wieczory wypełni serial „Drogi wolności”.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo