Elif odc. 736. Vildan pragnie się zemścić. Streszczenie odcinka [26.05.20]

redakcja
Elif odc. 736. Vildan pragnie się zemścić. Streszczenie odcinka [26.05.20]
Elif odc. 736. Vildan pragnie się zemścić. Streszczenie odcinka [26.05.20]
Vildan musiała opuścić dom, jednak wciąż nie chce się poddać. Postanawia zrobić wszystko, aby wrócić. Gdy Tarik jej odmawia chce się zemścić. Co wymyśli? Aby poznać szczegóły przeczytaj streszczenie 736. odcinka Elif!

Elif odcinek 736. Streszczenie

Rodzinę Haktanir przepełnia radość z oczekiwania nowego członka rodziny. Tymczasem Vildan postanawia walczyć o swoją miłość. Emirhan zauważa, że Jülide zgubiła wykonaną przez niego bransoletkę i postanawia zrobić jej drugą.

Elif - zemsta Vildan

Ku swemu przerażeniu, Leman rozpoznaje w niej bransoletkę, którą widziała u Şafaka. Vildan jeszcze raz prosi Tarika o wstawienie się za nią, gdy ten odmawia, kobieta postanawia wyjawić Haktanirom całą prawdę.

Kiedy i gdzie oglądać 736. odcinek Elif?

736. odcinek będzie można obejrzeć we wtorek - 26 maja. Zostanie on wyemitowany przez stację TVP1 o godzinie 14:00. Całość potrwa około 47 minut.

Wojciech Kossakowski - 3 konkrety dla WiM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie