Elif odc. 748. Reyhan nie może oderwać wzroku od Kerema. Streszczenie odcinka [12.06.2020]

redakcja
Elif odc. 748. Reyhan nie może oderwać wzroku od Kerema. Streszczenie odcinka [12.06.2020]
Elif odc. 748. Reyhan nie może oderwać wzroku od Kerema. Streszczenie odcinka [12.06.2020]
Cafer przyprowadza Elif do rezydencji. Nagle dostaje telefon od przerażonej Semy. Co się stało? Czy mężczyzna zabierze Elif z powrotem? Nie czekaj i już teraz przeczytaj streszczenie 748. odcinka Elif, aby dowiedzieć się więcej!

Elif odcinek 748. Streszczenie

Hümeyra jest zachwycona kołyską niespodzianką od Tarika. Kerem obawia się, że niedawny wybuch Parli sprawił, że Reyhan go unika. Odwiedza Reyhan, przy okazji pomaga jej rozwiązać zadanie, nad którym długo się głowiła. Dziewczyna z podziwu nie może oderwać od niego wzroku.

Elif - czy Cafer zabierze Elif z powrotem?

Jülide robi na drutach kocyk na zamówienie, zadowolona klientka zleca jej kolejną pracę. Cafer przyprowadza Elif do rezydencji, od drzwi zawraca go telefon od przerażonej Semy, trzymanej na muszce przez ludzi Tarika.

Kiedy i gdzie oglądać 749. odcinek Elif?

749. odcinek Elif będzie można obejrzeć w piątek - 12 czerwca. Zostanie on wyemitowany przez stację TVP 1 o godzinie 14:00. Całość potrwa około 47 minut.

Gladiatorzy na Narodowym, relacja z gali XTB KSW Colloseum 2

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie