Emocje po przerwie

JH
0-1 Minnich (rzut karny) 48, 0-2 Wardzała 90. Sędziował Witold Romanowski z Suchej Beskidzkiej. Żółte kartki: M. Siuta - Malec, Juszczyk. Widzów 400.

Huragan Waksmund - Tarnovia 0-2 (0-0)

Huragan: Okręglak 5 - M. Siuta 3, Płonka 4, S. Strama 4, J. Strama 5 - Janik 3, Krzystyniak 5, Staszel 4, Strączek 4 - Janiczak 3 (55 Walczak), Drożdż 3.
   Tarnovia: Petka 7 - Wężowicz 6, Mikoś 7, Malec 6, Juszczyk 5 - Sadłoń 7, Surdel 5 (80 Wardzała), Masłoń 5 (85 Prokop), Minnich 6 - Maciosek 5, Gąsior 5.
   W pierwszej połowie nie odnotowano bodaj ani jednej klarowniejszej sytuacji bramkowej, a gra toczyła się głównie w środku pola.
   Walka rozgorzała na dobre dopiero po zmianie stron. Już trzy minuty po wznowieniu M. Siuta sfaulował Macioska i sędzia podyktował rzut karny, pewnie wykorzystany przez Minnicha. Od tego momentu goście ograniczyli się do wyprowadzania szybkich kontr, przy czym pozycyjny atak miejscowych załamywał się na dobrze zorganizowanej, rutynowanej defensywie gości. Mimo to waksmundzianie mieli kilkakrotnie szansę na wyrównanie. Najlepszych okazji nie wykorzystali: w 50 min Krzystyniak, w 63 Siuta i w 85 min Płonka. Górali dobił tuż przed końcem Wardzała. Po jednej z szybkich akcji tarnowian ulokował z 5 metrów piłkę w pustej bramce. (JH)