Feralne siedem minut

STM
Porażką tarnowianek zakończył się rozgrywany w Tarnowie w ramach ligi międzywojewódzkiej juniorek młodszych pojedynek drugiej drużyny MKS Pałac Młodzieży Tarnów z Beskidem Nowy Sącz.

LM juniorek młodszych w piłce ręcznej

Pierwszą w tym meczu bramkę zdobyły podopieczne Zygmunta Świątka, potem praktycznie aż do 21 min na tablicy widniał wynik remisowy, bądź też jedną bramką prowadziła któraś z drużyn (jedyny wyjątek to rezultat 8-6 dla Beskidu w 15 min). Jeszcze na cztery minuty przed końcem pierwszej części meczu sądeczanki prowadziły tylko 11-10. Trzy bramki zdobyte w ostatnich minutach przez Sylwię Szczecinę spowodowały jednak, że pierwsze 25 minut zakończyło się rezultatem 14-10 dla Beskidu. W 28 min przyjezdne prowadziły już 16-10, aby w 37 min powiększyć swą przewagę do 8 bramek (21-13). Ośmiobramkowe prowadzenie sądeczanek utrzymywało się jeszcze w 44 min (25-17). Zryw szczypiornistek Pałacu pozwolił im na doprowadzenie w 49 min do stanu 22-25, końcówka meczu należała jednak ponownie do zawodniczek Beskidu, które w końcowym rozrachunku wygrały 27-22 (14-10).
MKS PM II: Katarzyna Brożek, Joanna Bazia - Agnieszka Gębala 6, Anna Pociecha 5, Ewelina Żelazo 4, Ewa Fryś 2, Dorota Krakowiecka 2, Katarzyna Kawa 1, Magdalena Radłowska 1, Edyta Stokłosa 1, Nina Drewniak, Magdalena Marynowska. Najwięcej bramek dla Beskidu: Marta Seruga 12, Sylwia Szczecina 7.