Filmowy gol Sempera

Paweł Panuś
Jakub Sala z Nadwiślanu
Jakub Sala z Nadwiślanu Andrzej Wiśniewski
Nie miały łatwego zadania zespoły Nadwiślanu i Błękitnych Modlnica, które walczą o pierwsze miejsce. Tym razem odniosły minimalnie zwycięstwa.

Nadwiślan - Dąbski 4:3 (2:1)
Bramki: Moroński 2, Biernacik, Turbasa - Bicz, Semper, Cebula.
Nadwiślan: Malinowski - Fima, Kukla, Turbasa, Foltak (72 Korytowski), Biernacik, Sosnowski, Żychowski, Sala, Moroński, Piszczek.
Dąbski: Wadowski - Szot, Cebula, Gilarski, Rospond (46 Wijata), Jakubiec, Semper (72 Madyda), Turczyk, Bicz, Wilk, Ciesielski.

Po 10 minutach gospodarze prowadzili 2:0, a w końcówce pierwszej połowy gościom udało się zdobyć kontaktową bramkę. Gdy zespół Nadwiślanu objał prowadzenie 4:1, wydawało się, że nic wielkiego w tych zawodach już się nie wydarzy.
Tymczasem kapitalną bramkę zdobył Semper i Dąbski uzyskał przewagę. Po uderzeniu Ciesielskiego świetną paradą popisał się Malinowski, w końcu na listę strzelców wpisał się Cebula i było 4:3. Na więcej jednak przyjezdnym zabrakło czasu.

W innych meczach: Tramwaj Kraków - Wawel Kraków 1:2 (1:1), Wrzodek - Szegiera, Mianowski; Sportowiec Modlniczka - Armatura Kraków 3:0 walkower; Rybitwy Kraków - Kmita II Zabierzów 1:3 (0:1), dla Kmity II: Hurko 2, Kucyk; Prądniczanka II - Zwierzyniecki 2:0 (2:0), Kokoszyński, Jarosz; Błękitni Modlnica - Wanda Nowa Huta 3:2 (1:1), Kuciel, samobójcza, Krzywda - Bobela, Siatka; Górzanka Nawojowa Góra - Dragon Szczyglice 1:3.