Finisz Włodarczyka

Pawel Panus
Pawel Panus
I liga koszykarzy. Po raz kolejny beniaminek z Krakowa zagrał niezły mecz, ale trzeci raz przegrał na wyjeździe.

Kotwica Kołobrzeg - AGH Kraków 73:71 (13:14, 19:16, 27:20, 14:21)

Punkty dla AGH: Wróbel 16, Zych 13, Sulima 11, Krawczyk 8, Maj 7, Wasyl 7, Szumełda-Krzycki 4, Podworski 2, Borówka 2, Kalinowski 1.

Krakowianie zaczęli ten mecz bardzo dobrze. Z dystansu trafiał Bartosz Wróbel, nieźle grę drużyny prowadził Marek Szumełda-Krzycki, a pod koszami dominował Maciej Maj. Gospodarze nie pozostawali dłużni i zwłaszcza w III kwarcie napsuli krakowianom sporo krwi. Goście wzięli się znów do pracy w ostatnich 10 minutach i doprowadzili do remisu 70:70. Wówczas znakomitą partię rozegrał wychowanek krakowskiej Wisły Artur Włodarczyk. Rozgrywający Kotwicy zdobył trzy ostatnie punkty przesądzając o zwycięstwie swojej drużyny.