Forma - na razie rekreacyjna

ALG
Bartosz Przyjemski zdobył efektownego gola dla Proszowianki FOT. ALEKSANDER GĄCIARZ
SPORT. W pierwszym meczu kontrolnym przed nowym sezonem piłkarze Proszowianki zremisowali na własnym boisku z wicemistrzem I grupy klasy A TS Węgrzce 3-3 (2-2). Bramki zdobyli Bitka, A. Przeniosło i Przyjemski.

Mecz stał na "wakacyjnym" poziomie. Trener Mateusz Miś nie ukrywał, że po jego zakończeniu nie jest o wiele mądrzejszy. Jego podopieczni zagrali niemrawo, popełnili mnóstwo błędów w obronie. - Jedyne co mogę powiedzieć na usprawiedliwienie chłopaków to fakt, że ciężko w tym tygodniu trenowali. Zwłaszcza czwartkowe testy wytrzymałościowe mogły dać im się we znaki - przekonywał trener.

W Proszowiance zagrał Mariusz Głąbicki (w I połowie jako stoper, po przerwie - defensywny pomocnik). Testowany był napastnik z Tempa Rzeszotary Diony Bitka (błysnął bramką z przewrotki, poza tym niewidoczny) i obrońca z Michałowianki Bartosz Brzeski. Niewiele jednak można powiedzieć o ich przydatności.

Na razie trudno w Proszowiance kogokolwiek pochwalić. No, może Sebastiana Leśko za to, że specjalnie na mecz przyjechał z Biłgoraja oraz wychowanka Bartosza Przyjemskiego za efektowną bramkę i strzał w poprzeczkę. Trener Miś zapowiada, że w środowym meczu z Batorym Wola Batorska (godz. 18.30 w Proszowicach) przetestuje kolejnych nowych graczy.