Fortuna 1 Liga. Sensacja w Rzeszowie! Resovia pokonała lidera

DW
Resovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:1 (0:1)
Resovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:1 (0:1) K_kapica_afk
Fortuna 1 Liga. Broniąca się przed spadkiem Resovia pokonała liderującą Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (3:1). Goście z Niecieczy wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą, gdy Karola Dybowskiego pokonał z 11 metrów Roman Gergel. Bohaterem beniaminka został jednak Bartosz Jaroch, który wpisał się na listę strzelców w 56. i 63. minucie. W międzyczasie bramkarza gości pokonał jeszcze Jakub Wróbel i Resovia łapie oddech w walce o utrzymanie. Lider z Niecieczy dość nieoczekiwanie potknął się na łatwej przeszkodzie. Czy wykorzysta to ŁKS?

Resovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:1 (0:1). Jak padły bramki?

45. minuta - Faulowany Kacper Śpiewak w polu karnym Resovii. Arbiter podyktował jedenastkę. Z 11 metrów bramkarza gospodarzy pokonał Roman Gergel. To już jego 15. trafienie w tym sezonie.
56. minuta - Kapitalny strzał Bartosza Jarocha z rzutu wolnego, z około 23 metrów. Piłka wpadła w samo okienko bramki.
59. minuta - Jakub Wróbel dostał piłkę przed polem karnym, minął obrońców i przerzucił futbolówkę nad Tomaszem Loską.
63. minuta - Po wysokim dośrodkowaniu nastąpiło niewielkie zamieszanie w polu karnym Resovii i z bliska wepchnął piłkę do siatki Jaroch.

Atrakcyjność meczu: 7/10
Piłkarz meczu: Bartosz Jaroch

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Kiedyś (albo całkiem niedawno) grali w klubach ekstraklasy albo przynajmniej 1 ligi. Dziś kopią w 4 lidze. Poznajcie znanych zawodników z piątego szczebla w Polsce. Na głównym zdjęciu Mateusz Lewandowski. Pomocnik ostatnio reprezentował barwy pierwszoligowego Radomiaka Radom, a wcześniej Śląska Wrocław czy Lechii Gdańsk. Wiosną zagra dla czwartoligowych rezerw Wisły Płock. Poprowadzi też treningi w Stowarzyszeniu Sportu Młodzieżowego.