Futsal. Cztery małopolskie drużyny wzięły udział w finałach mistrzostw Polski juniorek

Pawel Panus
Pawel Panus
Żadnej z nich nie udało się dostać do strefy medalowej, choć Bronowianka Kraków typowana była nawet do zdobycia mistrzostwa Polski. Ostatecznie Wanda Kraków i Bronowianki sklasyfikowane zostały na miejscach na miejscach 5.-8.

W mistrzostwach wystartowały także dwie drużyny z okręgu tarnowskiego - Naprzód Sobolów i Tarnovia. Zespół z Sobolowa w eliminacjach uległ 3:5 Stomilowi Olsztyn oraz 2:3 Unifreeze Górzno i zajął ostatnie miejsce w grupie. Taką samą lokatę zajęła Tarnovia, która uległa 1:2 Rolnikowi Głogówek i 1:3 AZS UW Warszawa.

Obie drużyny zagrały o miejsca 9.-12. Naprzód pokonał Gwiazdę Kanię Toruń 5:2, a Tarnovia Gimnazjum Istebna 4:0. Obie ekipy z naszego regionu zmierzyły się w meczu o 9. lokatę i zwycięsko z tego pojedynku wyszły zawodniczki Naprzodu, które wygrały 4:2. W finale, który zakończył się po zamknięciu wydania zmierzyły się AZS UW Warszawa i Unifreeze Górzno.

W zespole Naprzodu grały: Klaudia Maciążka, Aleksandra Piechnik, Weronika Serafin, Klaudia Kurek, Dąbrówka Dudek, Urszula Konopka, Klaudia Gęślak, Joanna Chlebda, Natalia Sikora i Marlena Kowalczyk. Zespół Tarnovii tworzyły: Paulina Wałaszek, Agnieszka Derus, Karolina Stańdo, Patrycja Turczyn, Aleksandra Bator, Julia Wrona, Aleksandra Hynek, Katarzyna Trytek i Karolina Piwowarczyk.