Galaktyka

wch
LIMANOWA. Uroczyste rozdanie nagród w konkursach "Lider biznesu" i "Mecenas przedsiębiorczości"

Laureaci Konkursu "Gospodarz Roku 2006": Tytuł Gospodarza Roku otrzymali:

Wczoraj w Limanowskim Domu Kultury podczas gali biznesu wręczono nagrody dla najaktywniejszych ludzi Ziemi Limanowskiej. Edycja konkursów organizowanego przez Starostwo Powiatowe i radę Przedsiębiorczości odbyła się po raz drugi.

Laureaci Konkursu "Gospodarz Roku 2006":

Tytuł Gospodarza Roku otrzymali:

Wiesław Franczak ze Słopnic w kategorii produkcja mleka (małe gospodarstwa)
Piotr Kurek z Koniny w kategorii produkcja mleka (duże gospodarstwa)
Adam Kołodziej z Łętowego w kategorii hodowla owiec
Franciszek Zelek z Sechnej w kategorii produkuja warzyw i owoców (małe gospodarstwa)
Jerzy Zastawniak z Mstowa w kategorii produkcja warzyw i owoców (duże gospodarstwa)
Antoni Szlaga z Kasinki Małej w kategorii szkółkarstwo
Irena i Józef Tokarz ze Starej Wsi w kategorii hodowla szynszyli
Wyróżnienia otrzymali
Stanisław Smaga ze Skrzydlnej w kategorii produkcja mleka (duże gospodarstwa); Marek Kurek z Podłopienia w kategorii produkcja mleka (duże gospodarstwa); Stanisław Król z Łukowicy w kategorii produkcja mleka (małe gospodarstwa); Ryszard Rojek z Rupniowa w kategorii produkcja mleka (małe gospodarstwa); Stefan Szarek z Mszany Dolnej w kategorii produkcja mleka (małe gospodarstwa); Stefan Uryga z Kaniny w kategorii produkcja warzyw i owoców (duże gospodarstwa); Józef i Maria Wójcik z Łukowicy w kategorii produkcja warzyw i owoców (małe gospodarstwa); Grzegorz Wiatr z Kamienicy w kategorii gospodarstwo ekologiczne; Janusz Wolak z Łukowicy w kategorii gospodarstwo ekologiczne

Wyróżnieni w konkursach Agropromocja 2006

Konkurs "Agroliga 2006"
W kategorii Rolnicy: Wicemistrz Małopolski Józef Filipek z Sechnej
Konkurs "Zielone Lato"
III miejsce w kategorii Gospodarstwa agroturystyczne: Tęczowa Zagroda - Władysław Dyduła z Tymbarku
II miejsce w kategorii Obiekty turystyczne: Karczma Oberwanka - Krystyna i Wiesław Bierówka z Łostówki

Konkurs "Nasze kulinarne dziedzictwo"
I miejsce Rozalia Rojek z Rupniowa - za siercioki
III miejsce - Piekarnia, cukiernia Antoni Krzyściak z Jodłownika - za kołacz jodłownicki
Konkurs "Estetycznie zagospodarowana wieś - promocją gminy, województwa, regionu"
II miejsce Krystyna i Czesław Orzeł z Laskowej
Kategoria: TURYSTYKA WIEJSKA
Dyplom za udział otrzymują:
1. Stadnina Koni Janiny i Czesława Kaim, Rupniów 157; 2. Dworek w Słupi - Andrzeja Malarczyka, Słupia 1; 3. Wioska Indiańska - Lidii i Macieja Włodarczyków, Pogorzany 8; 4. Zajazd "Mogielica" Marii Janas, Jurków 189; 5. Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Groniem" Danuty Warszawskiej-Głąb, Chyszówki 155; 6. Gospodarstwo Agroturystyczne Marii i Krzysztofa Twardowskich,Świdnik 1; 7. Hotel i Karczma "Młyn" , Kamienica 368; 8. Gospodarstwo Agroturystyczne Anny i Witolda Kalata, Niedźwiedź 89/287;. Gospodarstwo Agroturystyczne Włodzimierza Łyżnickiego, Słopnice 1011
Nominację do tytułu Laureata otrzymują:
1. Gospodarstwo Agroturystyczne - Walenty Szubryt, Mordarka 514; 2. Pensjonat "Gorc" Zofia i Józef Rusnak, Szczawa 475; 3. Gospodarstwo Agroturystyczne Józefy Haras, Poręba Wielka 92; 4. Gospodarstwo Agroturystyczne i Stadnina Koni "U Gazdy" Lucyny Bukowiec, Żmiąca 43
Laureat
1. Gospodarstwo Agroturystyczne - Walenty Szubryt, Mordarka 514

Kategoria: AGROTURYSTYKA

Dyplom za udział otrzymują:
1. Gospodarstwo Agroturystyczne Tomasza Michury, Mordarka 532; 2. Gospodarstwo Agroturystyczne Anny Kaim, Chyszówki 20; 3. Gospodarstwo Agroturystyczne Stanisława Ciągło, Stronie 183; 4. Gospodarstwo Agroturystyczne "Panorama" Ryszarda Kęski, Zalesie 48; 5. Gospodarstwo Agroturystyczne Marii i Władysława Mazurek, Szczawa 402; 6. Gospodarstwo Agroturystyczne Józefy i Mariana Rusnak, Poręba Wielka 112; 7. Gospodarstwo Agroturystyczne Janiny Pazdan, Tymbark 304; 8. Gospodarstwo Agroturystyczne Józefy Dudzik, Podłopień 59; 9. Gospodarstwo Agroturystyczne Jadwigi Kalety, Kasina Wielka 125; 10. Gospodarstwo Agroturystyczne Anny Chorągwickiej, Łostówka 14
Nominację do tytułu Laureata otrzymują:
1. Gospodarstwo Agroturystyczne "Kocębówka pod Dziołem" Lucjana Kocęby, Nowe Rybie 69; 2. Gospodarstwo Agroturystyczne "U Gosi" Małgorzaty Zawada, Chyszówki 106; 3. Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne "Zagroda" Zofii Wielowskiej, Podobin 139; 4. Gospodarstwo Agroturystyczne "Oczko" Krystyny i Czesława Orzeł, Laskowa 371;5. Gospodarstwo Agroturystyczne Marii i Krzysztofa Uryga, Kamionka Mała 54
Laureat
1. Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne "Zagroda" Zofii Wielowskiej, Podobin 139.
(wch)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie