Garbarnia II - Wieczysta Kraków. Kibice na meczu IV ligi. Były emocje! [ZDJĘCIA]

Tomasz Bochenek
Garbarnia II - Wieczysta
Garbarnia II - Wieczysta Tomasz Bochenek
Garbarnia II - Wieczysta. Około pół tysiąca osób obejrzało z trybun ten czwartoligowy mecz. A było na co popatrzeć! Gospodarze sensacyjnie wygrywali po I połowie 2:0, po przerwie bramki zdobywali tylko goście, i spotkanie skończyło się wynikiem 2:4. Na trybunach też nudno nie było, słychać było doping zarówno kibiców Garbarni, jak i kibiców Wieczystej. ZDJĘCIA >>>> Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.
Kibice na meczu Garbarnia II - Wieczysta

Wieczysta przyciąga tłumy kibiców. Na stadionie Garbarni też...

Garbarnia II Kraków - Wieczysta Kraków

Wieczysta miała wielkie problemy! Przegrywała z Garbarnią II...

"Wieczystek" prowadzi piłkarzy Wieczystej na drugą połowę meczu. Po pierwszej prowadzili 10:0

Wieczysta Kraków. Mecze za darmo, kapitan Peszko... 10 faktó...