Garbarnia Kraków nie dała rady liderowi tabeli III ligi

Jerzy Filipiuk
Krzysztof Kalemba nie po raz pierwszy strzelił bramkę KSZO 1929 z rzutu karnego
Krzysztof Kalemba nie po raz pierwszy strzelił bramkę KSZO 1929 z rzutu karnego Andrzej Wiśniewski
W zaległym meczu grupy czwartej III ligi piłkarskiej Garbarnia Kraków przegrała na własnym boisku z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2.

Goście szybko objęli prowadzenie po „główce” z bliskiej odległości Łukasza Jamroza. Wyrównał Krzysztof Kalemba z rzutu karnego podyktowanego za faul Klaudiusza Piątkowskiego na Marcinie Siedlarzu. Tuż przed przerwą głową z bliska do bramki gospodarzy trafił Michał Stachurski.

W drugiej połowie „Brązowi” mieli kilka okazji do wyrównania. Damian Nieśmiałowski i Michał Kitliński strzelili tuz obok słupka, a w doliczonym czasie gry Mateusz Ciesielski w poprzeczkę.

Przewaga prowadzącego w tabeli KSZO 1929 nad Garbarnią wzrosła do pięciu punktów.

Garbarnia Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (1:2)