MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gdzie nie będzie prądu w małopolskim? Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 14.07

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w małopolskim (14.07)? Warto wiedzieć, kiedy może to nastąpić w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu sytuacjew małopolskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w małopolskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej.

Spis treści

Gdzie obecnie (14.07 8:02) nie ma prądu w małopolskim?

powiat bocheński

FAŚCISZOWA, KOŃCZYSKA, KOŃCZYSKA, LUSŁAWICE , OLSZYNY, LUSŁAWICE, ROZTOKA, BIEŚNIK, SŁONA, KOŃCZYSKA, LUSŁAWICE, SŁONA, SŁONA, KOŃCZYSKA, FAŚCISZOWA, SŁONA, LUSŁAWICE, KOŃCZYSKA, ZAKLICZYN Siedemnastego Stycznia, Malczewskiego, Wyspiańskiego, FAŚCISZOWA, ZAKLICZYN , LUSŁAWICE, FAŚCISZOWA, LUSŁAWICE, LUSŁAWICE, OLSZYNY, EUROPEJSKIE CENTRUM MUZYKI - LUSŁAWCE, KOŃCZYSKA, LUSŁAWICE, FAŚCISZOWA, SŁONA, Faściszowa
14.07 od godz. 7:45 do 12:00


MIEJSCOWOŚCI ŁAPCZYCA
14.07 od godz. 7:51 do 8:30


powiat krakowski

Zielonki
14.07 od godz. 5:55 do 10:00


Poskwitów i okolice
14.07 od godz. 7:16 do 14:00


Sieciechowice, Zagaje, Lesieniec i okolice.
14.07 od godz. 7:44 do 12:00


powiat limanowski

Kamienica - osiedle Syjudy i okolice
14.07 od godz. 1:11 do 11:00


Kamienica osiedle Rusnaki, Kuligi, Syjudy
14.07 od godz. 7:01 do 9:00


powiat miechowski

Klecza, Kroczyce, ul. Szkolna, Kościuszki, Sienkiewicza, Topolowa, Jurajska, Kroczyce, ul. Słowackiego, Mickiewicza, Surowca, Wieczorka, Sienkiewicza, Newskiego, Wyzwolenia, Armii Ludowej, Ciasna, Kochanowskiego, Polna, Rolnicza., Oczyszczalnia Ścieków w Niegowej., Morsko, ul. Jurajska, Podlesice, Oczyszczalnia Ścieków w Kostkowicach., Podlesice, Podlesice, Lgotka, Kroczyce, Kroczyce, Kroczyce, Kroczyce, ul. Kopernika, Topolowa, Kroczyce, ul. Topolowa, Kroczyce Marianka, Kostkowice, Kostkowice, Kostkowice, Kostkowice, Dzibice Zalew, Dzibice, Dzibice, Dzibice Hydrofornia, Dobrogoszczyce, Dobrogoszczyce, Ośrodek Wypoczynkowy Orle Gniazdo, Hucisko ul. Orle Gniazdo 20, Bliżyce, Zdów Młyn, Zdów, Zdów, Ogorzelnik, Antolka, Niegowa, Niegowa, Niegowa, w miejscowości, Niegowa oraz dla obiektu, Szkoła Podstawowa, Urząd Gminy Niegowa.
14.07 od godz. 4:35 do 14:00


powiat oświęcimski

Na skutek Burzy, wyłączenia obejmują, Brzeszcze, Jawiszowice, Oświęcim, Grojec i okoliczne miejscowości Ze względu na dużą ilość awarii w sieci, czas oczekiwania na połączenie z konsultantem 991 jest wydłużony. W przypadku zgłoszenia zagrożenia życia prosimy oczekiwać na połączenie.

  • od 13.07 godz. 20:03 do 14.07 godz. 18:00

powiat tarnowski

Pradła, Gołuchowice, Pradła, Siemięrzyce, Siemięrzyce, Pradła, Siedliszowice, Siedliszowice, Siedliszowice, Gołuchowice, Gołuchowice
14.07 od godz. 1:28 do 10:00


Bobrowa BobrowaWola DulczaMała Izbiska Ołpiny
14.07 od godz. 7:27 do 9:30


Planowane wyłączenia prądu w małopolskim

Kraków

Kraków ul. Kościuszki 43
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


Kraków ul. Mazowiecka 43, ul. Wójtowska 3 Przychodnia
18.07 od godz. 7:30 do 15:00


Kraków ul. Siemaszki 46
18.07 od godz. 8:00 do 10:30


Kraków Al. 29 Listopada 92.

18.07 od godz. 8:00 do 12:00


Kraków ul. Konrada Wallenroda 18, 18A, 18B
18.07 od godz. 8:00 do 13:00


Kraków ul. Kościuszki 45
18.07 od godz. 8:00 do 14:00


Kraków ul. Dojazdowa 3, 5, 5A
19.07 od godz. 8:00 do 14:00


Nowy Sącz

W Nowym Sączu ulica Węgierska numer 109, budynki zasilane ze złączy kablowych 23456, 23457, 23458 i okolice.
15.07 od godz. 7:00 do 12:00


w Nowym Sączu, ulice: Zalesie, Ruczaj i Bohaterów Orła Białego, od strony Dąbrówki, Dąbrówki od Wita Stwosza do cmentarza wraz z przyległymi
15.07 od godz. 8:00 do 12:00


W Nowym Sączu ulica Kamienna budynki numery: 47, 49, 49A, 49B, wraz z sąsiednimi, w Jamnicy budynki za torami od okolic numeru 182 w stronę Kunowa, okolice stacji PKP do numeru 136.
16.07 od godz. 8:00 do 12:00


W Nowym Sączy budynki zasilane ze złącza kablowego 23320, okolice ulicy Łącznik numery budynków 21, 21A.
19.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat bocheński

m. Moszczenica , centrum wsi , okolice Przedszkola , Szyb Moszczenica , Oczyszczalnia ścieków , przysiółek Winnica ; obrzeże Łapczycy

17.07 od godz. 8:00 do 15:00


Moszczenica , centrum wsi , okolice Przedszkola , Szyb Moszczenica , Oczyszczalnia ścieków , przysiółek Winnica ; obrzeże Łapczycy
17.07 od godz. 8:00 do 15:00


Moszczenica , od stacji trafo budynki w kierunku drogi krajowej nr 94 , przysiółek Zamoście
17.07 od godz. 8:00 do 9:30


Moszczenica , od stacji trafo budynki w kierunku drogi krajowej nr 94 , przysiółek Zamoście
17.07 od godz. 13:00 do 15:00


m. Lipnica Górna , od granicy z Lipnicą Murowaną wzdłuż drogi kierunek Muchówka , przysiółek Porzecze

18.07 od godz. 8:00 do 15:00


Lipnica Górna , od granicy z Lipnicą Murowaną wzdłuż drogi kierunek Muchówka , przysiółek Porzecze
18.07 od godz. 8:00 do 9:30


Lipnica Górna , od granicy z Lipnicą Murowaną wzdłuż drogi kierunek Muchówka , przysiółek Porzecze
18.07 od godz. 8:00 do 15:00


Bochnia - Kościół Parafialny świętego Mikołaja
18.07 od godz. 9:00 do 15:00


Lipnica Górna , od granicy z Lipnicą Murowaną wzdłuż drogi kierunek Muchówka , przysiółek Porzecze
18.07 od godz. 13:00 do 15:00


powiat brzeski

Kamieniec i okoliczne domy, stacja paliw, domy przy DK94, domy w Sufczynie na południe od Łoponia
15.07 od godz. 9:00 do 14:00


MIEJSCOWOŚCI USZEW OKOLICE OŚRODEKA ZDROWIA, PRZEDSZKOLA, ŚWIETLICY WIEJSKIEJ, DOMU STRAŻAKA, KOŚCIOŁA
16.07 od godz. 8:00 do 16:00


MIEJSCOWOŚĆ USZEW OD DOMU NAUCZYCIELA KIER. KĄTY
16.07 od godz. 8:00 do 9:30


MIEJSCOWOŚĆ USZEW OD DOMU NAUCZYCIELA KIER. KĄTY
16.07 od godz. 14:30 do 16:30


m. Perła , dz. 144 , dz. 145

17.07 od godz. 8:00 do 12:00


Perła , dz. 144 , dz. 145
17.07 od godz. 8:00 do 12:00


Zawada Lanckorońska, przy drodze wojewódzkiej, domki campingowe po starą szkołę.
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


MIEJSCOWOŚCI BRZESKO CZĘŚĆ ULICY GŁUCHA N-RY OD 1 DD 4, CZĘŚĆ ULICY KOPERNIKA
17.07 od godz. 8:00 do 15:00


BRZESKO CZĘŚĆ ULICY GŁUCHA N-RY OD 1 DD 4, CZĘŚĆ ULICY KOPERNIKA
17.07 od godz. 8:00 do 15:00


MIEJSCOWOŚCI PRZYBORÓW BUCZYNA, MIEJSCOWOŚCI PRZYBORÓW Betoniarnia LIS (REJON DRÓG PUBLICZNYCH)
18.07 od godz. 7:00 do 15:00


m. Jasień , dz. 875/5

19.07 od godz. 8:00 do 14:00


Jasień , dz. 875/5
19.07 od godz. 8:00 do 14:00


JASTEW PRZYSIÓŁKI DĘBCZAK, PODLESIE
26.01 od godz. 8:00 do 15:00


powiat chrzanowski

Chrzanów ul. Europejska, Bereska od nr 6 do nr 10 i od nr 13 do nr 19
18.07 od godz. 9:00 do 10:00


Grojec ul. Pańska, Głowackiego, Łąkowa, Polec, Kręta, Sobieskiego, Rolna, Pasternik. Łączna, Ruczaj, Zawiła
5.12 od godz. 8:00 do 11:00


Chrzanów ul. Grunwaldzka 12, 14a,
5.06 od godz. 8:00 do 16:00


Mirów Ul: Wojtyły, Św. Barbary, Bajeczna, Strug, Edukacyjna, Tęczowa, Piaseczna
5.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat dąbrowski

Kozłów, Hubenice - w kierunku promu, okolice przysiółka Zawrocie
15.07 od godz. 8:00 do 16:00


Kozłów, Hubenice - w kierunku promu, okolice przysiółka Zawrocie.
15.07 od godz. 8:00 do 16:00


Zalipie - od strony Woli Żelichowskiej, okolice przysiółka Krakowska Ulica
19.07 od godz. 8:00 do 16:00


Zalipie - od strony Woli Żelichowskiej, okolice przysiółka Krakowska Ulica.
19.07 od godz. 8:00 do 16:00


powiat gorlicki

W miejscowości Wołowiec budynki numery od: 9, 90, 12, 17 kolejno do końca miejscowości wraz z sąsiednimi.
16.07 od godz. 8:00 do 11:00


W miejscowości Męcina Wielka budynki numery od 64 ,65, 66 kolejno kierunek tartak do kościoła i za rzekę wraz z sąsiednimi.
16.07 od godz. 10:30 do 14:00


W miejscowości Sękowa budynki od numerów 295,175,244 kolejno kierunek Urząd Gminy, szkoła, Ropica Górna do numerów 147,148,149 i okoliczne.
16.07 od godz. 14:00 do 16:30


W miejscowości Szymbark osiedle Wólka Nad Stadionem i okolice.
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


W miejscowości Łużna osiedla: Wesołów, Granice, Potoki, Górki, Strzylawki, Krzysztosiówki, część osiedla Warszawa i okolice, W miejscowości Biesna numery 103, 104 wraz z sąsiednimi.
18.07 od godz. 8:00 do 11:00


W miejscowości Bartne budynki numery od okolic 32, 33, 34 do końca miejscowości do okolic numeru 60.
18.07 od godz. 8:00 do 11:00


W miejscowości Czarne budynki numery 4, 5, budynki zasilane ze złączy kablowych numery: 13588, 3899, 3900 i okoliczne.
18.07 od godz. 10:00 do 13:00


W Gorlicach ulice: Reja wraz z przyległymi, Kościuszki od numeru 125 do okolic numeru 127E, budynki leżące na pograniczu miejscowości Gorlice oraz Ropica Polska, w Ropicy Polskiej budynki numery od okolic 96 w stronę Gorlic do numeru 341 wraz z sąsiednimi.
19.07 od godz. 8:00 do 10:00


w miejscowości Siedliska, budynki numery: 318, 375 i sąsiednie
24.07 od godz. 13:00 do 16:00


powiat krakowski

Goszcza ul. Wspólna, Kościuszki, Sadowie ul. Centralna, Widokowa
15.07 od godz. 8:00 do 9:00


Radziszów ulica Stawowa 22 do 30; 40, Podlesie dz. nr 1529.
15.07 od godz. 8:00 do 12:00


Frywałd od sklepu do leśniczówki - " Kopce"
15.07 od godz. 8:00 do 14:00


Krzeszowice ul. Majowa 45 do 47 i okolice w/w adresów
15.07 od godz. 8:30 do 14:00


Łuczyce ul. Krucza, Kosynierów, Na Wzgórzu, Spokojna, Złote Łany
15.07 od godz. 9:00 do 13:00


Frywałd od sklepu do leśniczówki - " Kopce"
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


Wielkie Drogi ulica Parkowa działka numer 693/6..
16.07 od godz. 8:00 do 12:00


Brzozówka ul. Słoneczna 32, 33, 35, 37.
16.07 od godz. 8:00 do 13:00


Brzezinka ul. Krzemionki, Widokowa, Turystyczna, Krakowska 2 i okolice w/w ulic
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


Modlniczka ul. Ogrodowa, Willowa od zakrętu do obwodnicy, Sklepowa
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


Tenczynek ul. Chłopickiego 49A, 53 i okolice w/w adresów
16.07 od godz. 8:30 do 14:00


Rybna ul. Źródlana: domy w budowie koło nr 12
16.07 od godz. 10:00 do 17:00


Gołuchowice działka numer 371/2
17.07 od godz. 8:00 do 12:00


Krzeszowice ul. Długa 12
17.07 od godz. 8:00 do 13:00


Zabierzów ulica Krakowska st. Prawa od Kościoła do nr 20, Cmentarna 1, 7, od 12 do końca ulicy, Kalwaryjska, Zawiła, Osiedle na Stoku okolice w/w ulic
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


Skawina ulica Piastowska 8 do 22 i 15 do 37.
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


Frywałd od sklepu do SANKI
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


Rybna ul. Stokrotek, Cicha, Kasztanowa, Galosówka, Dworska, Rostworowskiego, Bacyniokowa, Polańskiej od Rostworowskiego do Stokrotek
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


Krzeszowice ul Trzebińska, Zielona
17.07 od godz. 8:00 do 16:00


Rudawa w rejonie ulic: Wyspiańskiego, Na Skarpie, Kolejowa, Końskiego, Sienkiewicza, Domańskiej, Ogrodowa, Olszynowa, Krótka, Zamkowa, Akacjowa, Rynek oraz Ośrodek Zdrowia
18.07 od godz. 8:00 do 14:00


Czułówek ul: Sąsiedzka, Nasza 9, 14 i 16 oraz okolice w/w ulic
18.07 od godz. 8:00 do 14:00


Krzeszowice ul. Słoneczna, Wyzwolenia, Sosnowa, Modrzewiowa, Majowa
18.07 od godz. 8:00 do 16:00


Zelków ul. Krakowska od Jana Pawła II do nr 30, Dom w budowie przy Widokowej i Jana Pawła II
18.07 od godz. 10:00 do 17:00


Garliczka: ul. Radosna od 1 do 47, ul. Miodowa, ul. Wiosenna. (st. 44669 obw II)
19.07 od godz. 7:00 do 16:00


Brzezie ul. Brzezie ul. Narodowa od parkowej do Jeziorańskiej, Kluczwody, Stroma, Zarzecze oraz okolice w/w adresów
19.07 od godz. 8:00 do 9:30


Zabierzów ul: Kolejowa 50, 52, 54 i 56, Nad Wodą, Niecała, Rodziny Poganów od nr.1 do nr.7 oraz okolice w/w ulic
19.07 od godz. 8:00 do 13:00


Zalas w rejonie ulic: Gawlikowskiego, Porfirowa, Nad Stawem, Rzeczna, Dudziewicza, Krzywa, Łączna, Potokowa, Ogrodowa, Polna, Korkowa, Wąska, Niecała oraz Ośrodek Zdrowia
19.07 od godz. 8:00 do 14:00


Krzeszowice ul. Żwirki i Wigury, Ślusarczyka, Żołnierzy Września, Krawczyńskiego
19.07 od godz. 8:00 do 16:00


Skawina ulica Kolejowa - parking
19.07 od godz. 9:00 do 16:00


Brzezie ul. Narodowa od akacjowej do Kluczwody, Kluczwody, Lipowa, Wiśniowa, Stroma oraz okolice w/w adresów
19.07 od godz. 9:30 do 10:30


Bolechowice ul. Zielona od Turystycznej do nr 60
19.07 od godz. 10:30 do 12:30


Bolechowice ul. Zielona od nr 60 do Jurajskiej, Jurajska 11A do 11B, 13 do 13A
19.07 od godz. 12:30 do 14:00


Krasieniec Stary Na Górce
22.07 od godz. 8:00 do 13:00


Tenczynek ul. Podgórska, Owocowa, Wola Filipkowska ul. Podgórska, Pańska, Do Rudna, Pasternik
22.07 od godz. 8:00 do 16:00


Zielonki ul. Gryczana 30, 30A, 32, 32A, 33, 35, 37, 37A, 39, 41, ul. Pękowicka 29, 61, 140, 184, 186A, 190A, 192, 198A, 200, 200A, od 202 do 202C, ul. Na Popielówkę 29, od 29A do 29I, 31, od 31 do 31I, od 33 do 35, od 43/1 do 43K/2, 44, 44A, 44B, 44C, 23(nowe osiedle), 25-25L (Słoneczna Popielówka), 1, 2, 3, 4 (budowa), kontenery S52, 7-7J, 9-9N, 11-11N.
30.04 od godz. 8:00 do 12:00


Zagacie Bańdy, Pod Górkami, Tałachy, Podskale, Kucie, Grzesiaki, Oczkosie, Nowa Wieś Szlachecka od ul. Lisieckiej w kierunku Zagacia, Dąbrowa Szlachecka Kukułówka, Wołowice Podzagacie, Czworak, Podedwór, Skotnia, Karasiówka, Przebińdówka, Krzemiennik, Komalówka, Dziadówka
22.11 od godz. 7:00 do 9:00


Zagacie Bańdy, Pod Górkami, Tałachy, Podskale, Kucie, Grzesiaki, Oczkosie, Nowa Wieś Szlachecka od ul. Lisieckiej w kierunku Zagacia, Dąbrowa Szlachecka Kukułówka, Wołowice Podzagacie, Czworak, Podedwór, Skotnia, Karasiówka, Przebińdówka, Krzemiennik, Komalówka, Dziadówka
22.11 od godz. 17:00 do 19:00


powiat limanowski

w miejscowości Mordarka, od okolic: szkoły, kościoła w kierunku: Pisarzowej i Laskowej
15.07 od godz. 8:00 do 16:00


W Słopnicach osiedla: Mastalerze, Malarzówka, Pachutówka, Brzyzek, Głębiec, Górki i okolice.
16.07 od godz. 8:00 do 10:00


w części miejscowości Lubomierz, osiedla: Ogiele Górne, Borki, Dziedziny, Frankówka, Zlydachy, i okolice
16.07 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowościach: Limanowa, ulice: Walecznych, Jabłoniecka, od strony ulicy Walecznych oraz Mordarka od strony ulicy Walecznych
16.07 od godz. 8:00 do 16:00


w miejscowości Laskowa, od okolic osiedla Szlachcicówka w kierunku osiedla Równia, Łęg i miejscowości Jaworzna
16.07 od godz. 9:00 do 14:00


W miejscowościach: Poręba Wielka osiedla: Podgronie, Orkanówka, i okolice, Niedźwiedź osiedle Lemierze, budynki wzdłuż granicy z Porębą Wielka i okolice.
17.07 od godz. 8:00 do 9:00


W miejscowościach: Podobin osiedla: Zawada, Rapty i okolice, Mszana Dolna część ulicy Władysława Orkana od okolic numerów 144, 150 do numerów 136,140 wraz z sąsiednimi.
17.07 od godz. 8:00 do 13:00


W miejscowości Przyszowa osiedla: Podzagórów, Okręglica, budynki w kierunku osiedla Żłobiska i okolice.
17.07 od godz. 8:00 do 15:00


w miejscowości Łukowica osiedle Wielkówka oraz budynki w kierunku miejscowości Stronie.
17.07 od godz. 8:00 do 15:30


W miejscowości Stara Wieś: osiedle Podlipowe, budynki od numeru 899 do granicy z miejscowością Lipowe do okolic numeru 1296.
18.07 od godz. 8:00 do 17:00


w miejscowości Mszana Dolna, ul. Leśna, od numeru 70 do końca
18.07 od godz. 8:00 do 17:00


w miejscowości Przyszowa, od okolic kościoła w kierunku: Długołęki Świerkli oraz Stronia
19.07 od godz. 7:30 do 10:00


w miejscowości Mszana Dolna, ul. Leśna, od numeru 70 do końca
19.07 od godz. 8:00 do 17:00


w miejscowości Przyszowa, od okolic kościoła w kierunku: Długołęki Świerkli oraz Stronia
19.07 od godz. 15:30 do 17:00


w Limanowej, ulice: Partyzantów, Słoneczna, od Ociepki do Partyzantów, Widok, od strony Słonecznej wraz z przyległymi- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
20.07 od godz. 7:30 do 9:00


w Limanowej, ulice: Partyzantów, Słoneczna, od Ociepki do Partyzantów, Widok, od strony Słonecznej wraz z przyległymi- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
20.07 od godz. 17:00 do 19:00


powiat myślenicki

Krzywaczka kierunki Biertowice, Betoniarnia, Głogoczów
15.07 od godz. 9:00 do 17:00


Trzebunia w górę kierunek kościół, Bieńkówka
16.07 od godz. 7:30 do 14:30


Więciórka Kościół w dół kierunek Tokarnia
18.07 od godz. 8:00 do 15:00


Myślenice ul. Modrzewiowa kierunek internat, Zarabie
18.07 od godz. 8:30 do 16:00


Więciórka Kościół w dół kierunek Tokarnia
19.07 od godz. 8:00 do 15:00


Głogoczów kierunek centrum, za drogę, zakopianka
19.07 od godz. 9:00 do 16:00


Bogdanówka kierunek w górę, Więciórka "kaplica"
22.07 od godz. 9:00 do 13:00


Zawada Kopań
27.04 od godz. 7:00 do 14:30


Poznachowice Szklarnia
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


w miejscowości Lubień role Susiowa, Pustelnikowa, Pustki, Karpieńcowa i okolice.
19.01 od godz. 13:00 do 15:30


powiat nowosądecki

W miejscowości Rytro od okolic mostu na rzece Poprad po obydwu stronach drogi w kierunku boiska sportowego, okolice boiska sportowego, Hotelu Willa Lawenda oraz Hotelu Janina i okoliczne.
15.07 od godz. 8:00 do 11:00


W miejscowości Krynica-Zdrój ulica Słotwińska od budynków numery: 26, 84 w górę ulicy w stronę wyciągów narciarskich - ARENA i Tabaszewski do okolic numerów :54, 74 wraz z sąsiednimi.
15.07 od godz. 8:00 do 11:00


na granicy miejscowości: Koniuszowa, Librantowa, Piątkowa, Łęka Siedlecka, osiedla: Pustki, Olchówka, Kretówki, okolice Firmy Barbara
15.07 od godz. 8:00 do 11:00


W miejscowości Gołkowice Dolne budynki zasilane ze złączy kablowych numery: KRS 289327, KRS 289326, KRS 289325 i okoliczne.
15.07 od godz. 8:00 do 12:00


W miejscowości Świniarsko osiedle Kamieniec i okolice.
15.07 od godz. 8:30 do 9:30


W miejscowości Świniarsko budynki numery: 835, 543, 469, 316, 68, 694, wraz z sąsiednimi.
15.07 od godz. 9:00 do 13:00


W miejscowości Rytro osiedla: Roztoka Mała, Pod Jasionową, budynki w kierunku Rytra i okolice.
15.07 od godz. 11:00 do 14:00


w części miejscowości Koniuszowa, od okolic osiedla Półrolki w kierunku Librantowej oraz okolice szkoły
15.07 od godz. 11:00 do 14:00


W miejscowości Świniarsko osiedle Kamieniec i okolice.
15.07 od godz. 13:00 do 14:00


W miejscowości Paszyn osiedle Podlesie, część osiedla Pod Gościńcem od strony Podlesia i okolice.
16.07 od godz. 7:00 do 13:00


w miejscowości Złockie, od okolic kościoła w kierunku Muszyny- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
16.07 od godz. 8:00 do 9:00


w miejscowości Krużlowa Wyżna, budynki numery: 408, 416, 421 i sąsiednie- zasilane ze złącz kablowych numery: 20744, 20745, 22526
16.07 od godz. 8:00 do 13:00


W Mystkowie osiedla: Ugory, Półzagrodzie, budynki od numeru 21 wzdłuż drogi w kierunku osiedla Dębina do numeru 15 i okolice.
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Muszyna, ulica Słoneczna, budynek nr 2 i sąsiednie
16.07 od godz. 8:30 do 11:30


W miejscowości Podrzecze budynki numery: 147, 150, 171, 231, budynki zasilane ze złączy kablowych numery: 20579, 20578 i okoliczne.
16.07 od godz. 9:00 do 13:00


w miejscowości Złockie, od okolic kościoła w kierunku Muszyny- krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
16.07 od godz. 11:00 do 12:00


w miejscowości Stróże, od stacji transformatorowej nr 4- położonej w okolicy budynku nr 609 w kierunku stacji PKP i w kierunku Ośrodka Hipoterapii
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


W miejscowości Brzezna osiedla: Dół, Sicia, budynki numery od 520 wzdłuż drogi po obydwu stronach do granicy z miejscowością Stadła i okolice.
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Andrzejówka, budynek nr 18G- zasilany ze złącza kablowego nr 2250
17.07 od godz. 9:00 do 12:00


w miejscowości Stróże, od stacji transformatorowej nr 4- położonej w okolicy budynku nr 609 w kierunku Wyskitnej, Stróże, osiedle Wyskidzianki, Stróże za Fabryką Maszyn, Wyskitna, od strony osiedla Wyskidzianki
17.07 od godz. 11:00 do 14:00


W Brzeznej budynki zasilane ze złączy kablowych numery: 4947, 106657 i okoliczne.
18.07 od godz. 7:00 do 12:00


W Muszynie ulice: Słoneczna numery: 45, 45A, 45B wraz z sąsiednimi, Polna od numery 1 do okolic numeru 14, Grunwaldzka od numeru 116 do granicy z miejscowością Powroźnik, w Powroźniku budynki od numeru 1 do okolic rozlewni wód Galicjanka, osiedla Partyzantów, Szczawnicze i okolice.
18.07 od godz. 8:00 do 10:00


W Trzetrzewinie: budynki pomiędzy osiedlami Słocini i Na Bałdonicach, część osiedla Koło Dworu, osiedla: Na Bałdonicach, Słociny i okolice.
18.07 od godz. 8:00 do 12:00


W Wierchomli Małej budynki od okolic numeru 10 w kierunku Wierchomli Wielkiej do numeru 36, od numeru 16 w kierunku Żegiestowa do numeru 19 i okoliczne
18.07 od godz. 9:00 do 13:00


w miejscowości Lipnica Wielka - budynki w rejonie dawnego PGR, budynki w kierunku zajezdni autobusowej, i okolice
19.07 od godz. 8:00 do 10:00


w miejscowości Lipnica Wielka - budynki w rejonie dawnego PGR i okolice
19.07 od godz. 8:00 do 13:00


W Lipnicy Wielkiej budynki od okolic numeru 444 w kierunku Jasiennej do numerów : 82, 402, 411, budynki w kierunku osiedla Padołówka, osiedle Padołówka i okolice.
19.07 od godz. 8:00 do 13:00


W miejscowości Jasienna osiedle Zagórze i okolice.
19.07 od godz. 8:00 do 14:00


W miejscowości Czarny Potok budynki od okolic numeru 120 w kierunku Potoka do okolic numeru 20, budynki numer 96, 94, 207, 193, 44, 162, 57, 173, 150, 90, 209, 143, 29, 19, 18 i okoliczne.
19.07 od godz. 8:00 do 16:00


W miejscowości Przydonica budynki od numeru 30 w kierunku Podole Górowa do okolic numeru 81. w kierunku Gródka Nad Dunajcem do numeru 348, osiedle Dolna Wieś i okolice.
19.07 od godz. 9:00 do 13:00


W miejscowości Krużlowa Niżna osiedla: Poddziale, Krzemionki i okolice.
22.07 od godz. 8:00 do 14:00


W miejscowości Ptaszkowa budynek numer 627 i okolice.
23.07 od godz. 8:00 do 13:00


powiat nowotarski

w miejscowości Orawka, budynek nr 161B i sąsiednie
16.07 od godz. 8:00 do 12:30


w Nowym Targu, ul. Niwa, od numeru 12 do 47I i sąsiednie
16.07 od godz. 8:30 do 14:00


w miejscowości Krośnica, ul. Józefa Robotnika, budynek nr 17A i okoliczne- zasilane ze złącz kablowych numery: 24070, 24071, 24072, 22895
16.07 od godz. 8:30 do 14:30


w miejscowości Klikuszowa, osiedle Szewczykówka, od DK 47 do Gimnazjum oraz budynki numery: od 37 do 43 i okoliczne
16.07 od godz. 9:30 do 12:00


w miejscowościach: Ludźmierz, ulice: Polna, Nowotarska, Polny Młyn, Jana Pawła II od Polnej do Nowotarskiej oraz od ulicy Kolejowej w Szaflarach do ulicy Leśnej w Zaskalu wraz z przyległymi
17.07 od godz. 7:00 do 9:00


W Nowym Targu ulica Krasińskiego budynki numery: nieparzyste od 29 do 59 parzyste od 26 do 58 i okoliczne.
17.07 od godz. 8:00 do 16:00


W miejscowości Skawa role: Koskówka, Nowakówka, Babicówka, Sularzówka i okolice.
17.07 od godz. 8:00 do 16:00


W Nowym Targu ulica Słoneczna budynki numery 47A, 47B i okoliczne.
17.07 od godz. 8:30 do 14:00


w miejscowościach: Ludźmierz, ulice: Polna, Nowotarska, Polny Młyn, Jana Pawła II od Polnej do Nowotarskiej oraz od ulicy Kolejowej w Szaflarach do ulicy Leśnej w Zaskalu wraz z przyległymi
17.07 od godz. 14:00 do 17:00


W miejscowości Dursztyn ulice: Krótka, Cicha, Polna, Kościelna, Długa wraz z przyległymi i okolice.
18.07 od godz. 8:00 do 14:00


W miejscowości Skawa role: Koskówka, Nowakówka i okolice.
18.07 od godz. 8:00 do 16:00


W Nowym Targu ulice: Krasińskiego numery nieparzyste od 29 do 59 parzyste od 26 do 58 wraz z sąsiednimi, Doroty numery 24, 24B i okoliczne.
18.07 od godz. 8:00 do 16:00


W miejscowości Dursztyn cała miejscowość, W Łapsze Niżne od okolic kościoła do granicy z miejscowością Dursztyn i okolice.
18.07 od godz. 9:00 do 11:00


W miejscowości Ciche budynki od okolic numeru 466A do okolic numeru 512.
18.07 od godz. 9:00 do 19:00


W miejscowości Lipnica Mała osiedla Szlamczykówka, Żabowa Rola, Plichówka i okolice.
19.07 od godz. 8:30 do 16:00


W miejscowości Szaflary osiedle Nowe budynki od okolic numeru 6A w kierunku miejscowości Bańska Niżna do okolic Parku Wodnego.
19.07 od godz. 9:00 do 14:00


W Nowym Targu ulica Suskiego numer budynku 4.
19.07 od godz. 9:00 do 15:00


W miejscowości Lipnica Mała osiedla Szlamczykówka, Żabowa Rola, Plichówka, Dulnówka od strony Plichówki, Wilkówka, Szewczykowie i okolice.
19.07 od godz. 10:00 do 13:00


W miejscowości Ludźmierz ulica Przerwy-Tetmajera od mostu na potoku Obidowiec w kierunku Krauszowa i okolice.
22.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat olkuski

Ryczówek ul. Górna, Stawowa, Partyznatów, Polna, Leśna, Zadolna do nr 4, Kątowa do nr 11
18.07 od godz. 8:00 do 16:00


powiat oświęcimski

Jawiszowice ulica Wiśniowa, Fracka, Kresowa.
15.07 od godz. 8:00 do 14:00


Zaborze ulica Makowa, Jarzębiny, Jutrzenki, Wrzosowa.
15.07 od godz. 8:00 do 14:00


Zaborze ulica Jaśminowa, Jaworowa, Pionierów, Osiedlowa, Polna, Rolnicza.
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


Rajsko ulica Pszczyńska, Ogrody, Żołnierzy Września, Legionów 94, 96.
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


Oświęcim ulica Krzemieńczyk - boczna od ZK316620 do ZK316638.
16.07 od godz. 8:30 do 14:00


Grojec ulica Chowańca, Jagielończyka, Kasztanowa, Główna.
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


Smolice ulica Wiślana od numeru 5 do 11. Podolsze ulica Zaskawie 5.
17.07 od godz. 8:00 do 15:00


Polanka Wielka ulica Długa, Stroma, Południowa, Północna.
18.07 od godz. 8:00 do 14:00


Bielany ulica Spacerowa, Plebańska, Kęcka.
18.07 od godz. 8:00 do 16:00


Przeciszów ulica Oświęcimska, Polna, Strażacka, Długa od numeru 1 do 27 i od 2 do 70 oprócz numerów 4,6, 8 - 8C.
18.07 od godz. 8:00 do 16:00


Głębowice ulica Zamkowa, Ogrodowa, Kwiatowa, Sportowa, Oświęcimska, , Plebańska, Kulturowa, Miodowa , Łazy, Wiśniowa.
18.07 od godz. 10:00 do 12:00


powiat proszowicki

Muniaczkowice WIEŚ koło warsztatu samochodowego, od Niegardowa
15.07 od godz. 7:30 do 16:00


Czernichów kolonia "Łąki"
16.07 od godz. 7:30 do 15:00


Czernichów kierunek Glewiec
17.07 od godz. 7:30 do 15:00


Łaganów koło mostu.
17.07 od godz. 8:00 do 13:00


powiat suski

Grzechynia osiedle Gorzałkówka, Wątrobówka, Tatarówka, Zagórze.
16.07 od godz. 8:00 do 15:00


W miejscowości Naprawa budynek numer 703 wraz z sąsiednimi.
16.07 od godz. 8:30 do 15:00


Skawica osiedle U Zaręby, U Rusina, U Orawców, Na Matusowej.
18.07 od godz. 8:00 do 16:00


W miejscowości Bystra Podhalańska osiedla: Kulakowa, Radoniowa, Brykowa i okolice.
19.07 od godz. 9:00 do 14:00


Stryszawa osiedle Pietry, Dudy, Cepielówka, Dyduchy.
20.07 od godz. 8:00 do 13:00


Stryszawa osiedle Sarleje.
22.07 od godz. 7:00 do 15:00


powiat tarnowski

TUCHÓW ul. DŁUGA 70
15.07 od godz. 8:00 do 14:00


MIEJSCOWOŚCI MIECHOWICE WIELKIE stacja od Jadownik Mokrych za oczyszczalnią ścieków
16.07 od godz. 8:00 do 16:00


MIECHOWICE WIELKIE - od strony Jadownik Mokrych za oczyszczalnią ścieków.
16.07 od godz. 8:00 do 16:00


MIEJSCOWOŚCI NOWOPOLE
17.07 od godz. 8:00 do 16:00


Zawada Lanckorońska od starej szkoły w górę, " Góra, Zagórze", domy od Gwoźdźca
18.07 od godz. 8:00 do 14:00


PODLESIE DĘBOWE
18.07 od godz. 8:00 do 16:00


Żabno - ul. Trzeciego Maja, Siedemsetlecia.
19.07 od godz. 8:00 do 12:00


Żabno - ul. Trzeciego Maja oraz Siedemsetlecia.
19.07 od godz. 8:00 do 12:00


Szerzyny: Nadole, Średnie
23.07 od godz. 8:00 do 12:00


Szerzyny - Nadole i Średnie.
23.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat tatrzański

W miejscowości Groń ulica Kobylarzówka budynki numery od 144 do 168 wraz z sąsiednimi.
15.07 od godz. 8:00 do 17:00


w miejscowości Bukowina Tatrzańska, ul. Wierch Olczański, od numeru 81 do 106
15.07 od godz. 8:30 do 15:00


W miejscowości Brzegi ulice: Wichrowa numer: 4, 6 ulica Halna numery od 21 do 27, budynki zasilane ze złączy kablowych: 12643, 12041, 14384 i okoliczne.
16.07 od godz. 8:30 do 15:00


W miejscowości Dzianisz budynki od okolic numeru 105 do 140 wraz z sąsiednimi.
17.07 od godz. 8:30 do 14:00


W miejscowości Zakopane ulice: Czecha numery: 8, 8A wraz z sąsiednimi, Pod Skocznią numery 1, 3, 9 i okoliczne.
19.07 od godz. 8:00 do 10:00


W miejscowości Zakopane ulice: na Bystre numery od 1 do 12, Czecha numery od 1 do 5, Chałubińskiego numery od 41 do 45, Słowackiego numery od 20 do 40, Przewodników tatrzańskich numery od 1 do 5 i okolice.
19.07 od godz. 10:30 do 12:30


W Poroninie ulica Piłsudskiego od numeru 19 w kierunku ronda z ulicą Tatrzańską do okolic numeru 5 wraz z sąsiednimi.
19.07 od godz. 10:30 do 15:00


powiat wadowicki

Wieprz ulica Lawendowa, Rzymska, Wiśniowa, Beskidzka numery od 136 do 178 i od 293 do 327.

15.07 od godz. 9:00 do 15:00


Sułkowice ulica Wspólna od skrzyżowania z Centralną do Okrężnej.
16.07 od godz. 8:30 do 11:00


Leńcze okolice numerów 331, 350, 388X, 388, 185, 345, 279, 183, 288A, 180, 378, 321.
16.07 od godz. 8:30 do 14:00


Leńcze przysiółek Kamieniec od numerów 15A, 190, 191 i 300 w kierunku stacji PKP do numerów 388, 331, 323, 185, 180, 358, 183, 313 i 321 oraz sąsiednich.
16.07 od godz. 9:00 do 12:00


Brzezinka ulica Podgórska, Legionistów. Targanice ulica Francja.
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


Lanckorona ulica Legionistów okolice numerów 7, 9, 38, 32, 40, 44, 49, 45, 39, 23, 21, 17, 13.
17.07 od godz. 8:30 do 15:30


Sosnowice ulica Floriana, Ogrodowa, Spacerowa od ulicy Ogrodowej do okolic numeru 34.
18.07 od godz. 8:00 do 15:00


Chocznia ulica Biała Droga okolice numerów 88, 199, 197A, 205, 207, 215, 207A, 209, 98, 219, 221A, 225, 114, 112, 118, 126, 233, 229, 231, 223B.
18.07 od godz. 8:30 do 13:00


Ryczów ul. Zielona od numeru 1 do 9, Starowiejska, Nadwiślańska.
19.07 od godz. 8:00 do 15:00


Wieprz ulica Łęg.
23.07 od godz. 8:00 do 15:00


Chocznia Pagórek Komani numery 65 i 66.
24.07 od godz. 8:00 do 15:00


Podolany od okolic posesji nr 62 i 120 oraz okolic posesji numer 67 i 71, dalej na północ aż do granicy z Polanką Hallera. Leńcze okolice posesji numer 374 i 269.
23.09 od godz. 8:30 do 14:00


Kalwaria Zebrzydowska ulica Świętego Floriana od skrzyżowania z ulicą Jagiellońską do torów PKP, Królowej Jadwigi, Szewska, Podlesie od skrzyżowania z ulicą Jagiellońską do torów PKP.
4.08 od godz. 9:00 do 11:00


Zagórnik Ulica Solakiewicza, Źródlana
10.01 od godz. 9:00 do 11:00


powiat wielicki

Raciborsko w kierunku Jankówka.
15.07 od godz. 7:00 do 8:00


Dąbrowa ul. Partyzantów, Spacerowa
15.07 od godz. 8:00 do 11:00


Raciborsko w kierunku Pawlikowic i Chorągwica w kierunku Raciborska
15.07 od godz. 8:00 do 16:00


Raciborsko w kierunku Jankówka.
15.07 od godz. 16:00 do 17:00


Niepołomice Podgrabie ul. Lipowa nr.2
16.07 od godz. 8:00 do 11:00


Czarnochowice w kierunku Wieliczki, Śledziejowice w kierunku Czarnochowic
16.07 od godz. 8:00 do 16:00


Siercza w kierunku Wieliczki, Wieliczka część ulicy Jasna, Stroma, Krótka
16.07 od godz. 8:00 do 16:00


Wieliczka ul. Legionów 6 i 10a
17.07 od godz. 8:00 do 16:00


Zabłocie w kierunku Suchoraba
17.07 od godz. 8:00 do 16:00


Łężkowice ul. Jana Pawła II, Kolonia, Dworska, Św. Huberta, Wiejska, Szkolna, Nadrzecze, Na Błonie
19.07 od godz. 7:30 do 12:00


Szarów od Azali w kier. Kościoła
19.07 od godz. 7:30 do 13:00


Podłęże ul. Trawniki
22.07 od godz. 13:00 do 16:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd pobieramy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Gdzie nie będzie prądu w małopolskim? Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 14.07 - Gazeta Krakowska

Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski