Get Well Toruń w finale PGE Ekstraligi!!!

Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 20

Najnowsza -

W takim zestawieniu Get Well jeszcze nie jeździł w tym sezonie. Martin Vaculik został przesunięty do pary juniorami. Roszady także w Falubazie. Dziś rewanżowy mecz półfinałowy. ©Sławomir Kowalski

Torunianie przegrali w Zielonej Górze, ale okazali się lepsi w półfinałowym dwumeczu i awansowali do finału PGE Ekstraligi.

• BIEG 15

Doyle, Holder, Hancock, Dudek 3:3 (47:43)
    Czas wyścigu:

Kapitalny start Doyle'a, a obaj torunianie zablokowali Dudka, przez co ten został na ostatniej pozycji. Holder nabrał prędkości po zewnętrznej części toru i chciał zaatakował Doyle'a, ale ten umiejętnie blokował jego ataki.

• BIEG 14

Miedziński, Hampel, Vaculik, Protasiewicz 2:4 (44:40)

Świetny start Miedzińskiego, a Vaculik stoczył kapitalną walkę z Hampelem i Protasiewiczem. Słowak poradził sobie z Protasiewiczem, a następnie atakował Hampela. Torunianie wygrali 4:2 i to oni są w wielkim finale PGE EKSTRALIGI!

• BIEG 13

Dudek, Miedziński, Karpow, Vaculik 4:2 (42:36)

Miedziński kapitalnie wystartował, a następnie odpierał ataki Dudka. Na trzecim okrążeniu, Dudek wyprzedził zawodnika Get Well Toruń. W walce o jeden punkt Karpow okazał się lepszy od Vaculika.

• BIEG 12

Hancock, Doyle, Przedpełski, Zgardziński 2:4 (38:34)

Dobry start Hancocka i Przedpełskiego! Torunianie objęli podwójne prowadzenie, blokując na pierwszym okrążeniu możliwość ataku Doyle'owi. Doyle jednak na drugim okrążeniu poradził sobie z Przedpełskim.

• BIEG 11

Hampel, Hancock, Holder, Protasiewicz 3:3 (36:30)

Hancock w ramach rezerwy taktycznej zastąpił Gomólskiego. Świetny start z pierwszego pola Hampela, ale Hancock i Holder zablokowali Protasiewicza, który pozostał na ostatniej pozycji.

• BIEG 10

Doyle, Vaculik, Karpow, Kopeć-Sobczyński 4:2 (33:27)

Doyle świetnie wystartował, ale ciekawie było za jego plecami bo o dwa punkty walczyli Karpow i Vaculik. Górą okazał się Słowak.

• BIEG 9

Dudek, Holder, Miedziński, Hampel 3:3 (29:25)

Kapitalny start obu torunian! Holder i Miedziński jechali na dwóch pierwszych miejscach, ale Dudek najpierw wyprzedził Miedzińskiego, a potem poradził sobie także z Holderem.

• BIEG 8

Hancock, Protasiewicz, Holder, Pieszczek 2:4 (26:22)

Holder w ramach rezerwy taktycznej zastąpił Gomólskiego. Świetny start Holdera. Australijczyka szybko wyprzedzili Protasiewicz i Pieszzek, a w walkę wmieszał się Hancock i wysunął się na prowadzenie. Holder przez moment jechał na czwartym miejscu, ale na dystansie zdołał wyprzedzić Pieszczka.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.