Gimnastyka sportowa. Wiślaczki w czołówce

(PAN)
W hali Wisły odbyły się kontrolne zawody kadry narodowej juniorek oraz Turniej Młodości juniorek młodszych.

To cykliczne zawody, które odbywają się w Krakowie z udziałem kilkudziesięciu zawodniczek z całego kraju. W tym gronie bardzo dobre wyniki osiągnęły gimnastyczki Wisły potwierdzając wysoki poziom szkolenia w klubie.

Dwie juniorki „Białej Gwiazdy” zajęły miejsca w czołówce, Zofia Tokarek stanęła na najniższym stopniu podium, natomiast Wanda Drelicharz była dziewiąta.

Ponad 60 zawodniczek wystartowało w tych zawodach. W kategorii 11-latek czwarte miejsce zajęła Maja Skalska, za którą znalazły się Katarzyna Porąbka oraz Majka Majecka. W rywalizacji 13-latek Kaja Skalska uplasowała się na drugiej pozycji, natomiast Jagoda Pałys była siódma.