0 1 połowa

Garbarnia Kraków

2

2 1 połowa

• Koniec spotkania! Garbarnia wygrywa 2:1 z GKS-em Katowice! Dwa gole strzelił Ogar. W 89. minucie bramkę kontaktową zdobył Woźniak. Goście z Krakowa kończyli mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Pyciaka. Dziękujemy za uwagę!

• Piesio do Puchacza, który miał na nodze piłkę meczową! Świetna interwencja Cabaja!

• Rumin wepchnął piłkę do bramki, ale znów arbiter odgwizdał pozycję spaloną!

• Puchacz zderzył się z Cabajem. Mamy przerwę. Ucierpiał golkiper Garbarni.

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• GOL! GKS Katowice zdobywa bramkę kontaktową! Cabaja pokonał Woźniak!

• Rzut wolny dla GKS-u Katowice z 16. metra. Gospodarze zupełnie nie wykorzystali szansy na zdobycie bramki kontaktowej.

• Ostatnia zmiana w GKS-ie Katowice. Zszedł Michalik, wszedł Śpiączka.

• Ostatnia zmiana w Garbarni. Zszedł Wójcik, wszedł Kobusiński.

• Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Pyciaka.

• Ładne podanie Piesio do Rumina, jednak strzał napastnika GKS-u Katowice został zablokowany. Po chwili obrońcy Garbarni oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

• Mamy krótką przerwę w grze. Ucierpiał jeden z piłkarzy gości.

• Tabiś uderzył wysoko nad poprzeczką.

• Mecz ogląda 1050 kibiców.

• Druga zmiana w Garbarni. Zszedł Nowak, wszedł Węsierski.

• Pierwsza zmiana w Garbarni. Zszedł Kostrubała, wszedł Pietras.

• Tabiś wywalczył aut.

• Znów próbował Piesio, jednak tym razem piłkę złapał Cabaj.

• Piesio huknął z dystansu. Niecelnie.

• Zmiana w GKS-ie Katowice. Zszedł Anon, wszedł Tabiś.

• Żółta kartka dla Pyciaka.

• Kontratak katowiczan. Piłka po rajdzie Puchacza przeleciała obok słupka.

• Gawle złapany na pozycji spalonej.

• W przerwie doszło do zmiany w GKS-ie Katowice. Zszedł Błąd, wszedł Woźniak.

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! W Katowicach mamy niespodziankę! Garbarnia prowadzi 2:0, a obie bramki zdobył Ogar! Zapraszamy na stadion GKS-u za 15 minut!

• Obrońca Garbarni wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Rumina!

• Kolejna okazja Rumina! Piłka przeleciała obok słupka!

• Piłka znalazła się w bramce Garbarni po strzale Rumina, jednak arbiter odgwizdał spalonego!

• Faul przed szesnastką GKS-u Katowice i Garbarnia ma rzut wolny.

• GOL! Na 2:0 dla Garbarni strzela Ogar!

• Żółta kartka dla Masiudy.

• Mogło być groźnie w polu karnym Cabaja, ale Rumin minął się z piłką! Bardzo dobre zagranie Błąda!

• Z dystansu huknął Poczobut! Piłka przeleciała obok bramki!

• Lisowski zderzył się z wychodzącym z bramki Pawełkiem, a piłka spadła pod nogi Ogara, który wepchnął ją do pustej bramki. Garbarnia prowadzi 1:0.

• GOL! Garbarnia obejmuje prowadzenie w Katowicach! Bramkę zdobył Ogar!

• Rzut rożny dla GKS-u Katowice. Obrońcy Garbarni dobrze poradzili sobie z Ruminem i oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

• Fatalne zagranie Wawrzyniaka wprost pod nogi jednego z piłkarzy Garbarni. Goście nie wykorzystali szansy.

• Dobre dośrodkowanie Puchacza w pole karne i niewiele zabrakło, by Piesio oddał groźny strzał na bramkę Cabaja.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało 10 minut.

• Mecz poprowadzi Daniel Kruczyński z Żywca.

• W obu klubach doszło do zmiany szkoleniowca. Dariusz Dudek, który zastąpił Jakuba Dziółkę, w debiucie przegrał na wyjeździe ze Stalą Mielec, a następca Mirosława Hajdy, świetnie znany z Ruchu Chorzów Bogusław Pietrzak, na powitanie z Garbarnią uległ w Krakowie Bruk-Bet Termalice Nieciecza.

• W ośmiu dotychczasowych spotkaniach z Garbarnią GKS wygrał tylko raz. Historia jest jednak zamierzchła - po raz ostatni te zespoły zmierzyły się 44 lata temu. W sparingowym spotkaniu przed obecnym sezonem krakowianie wygrali 2:1. Z siedmiu meczów na własnym stadionie w tym sezonie katowiczanie odnieśli tylko jedno zwycięstwo, tyle samo sukcesów wyjazdowych ma na koncie beniaminek Fortuna 1. Ligi.

• Spotkanie GKS Katowice - Garbarnia Kraków w pierwotnym terminie zostało przełożone ze względu na powołania do młodzieżowej reprezentacji Polski zawodników gospodarzy Adriana Łyszczarza i Tymoteusza Puchacza.

• Witamy w relacji LIVE z zaległego meczu Fortuna 1. Ligi, w którym GKS Katowice zmierzy się z Garbarnią Kraków. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 17.