Tomasz Bochenek
Hutnik Kraków - GKS Katowice
Hutnik Kraków - GKS Katowice Lucyna Nenow / Polska Press
GKS Katowice pokonał Hutnika Kraków 3:1 w sparingu, który w sobotę 5 lutego odbył się w Katowicach. Grano w sumie dwie godziny, mecz był podzielony na kwarty. W ostatniej padły trzy bramki. ZDJĘCIA >>>>> Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Bramkę dla Hutnika, po kontrze, zdobył Jakub Marcinkowski - to 18-letni zawodnik, który jesienią grał w II drużynie oraz w zespole juniorów. W nowohuckiej drużynie ponownie testowany był ofensywny piłkarz z francuskim paszportem.

Nie było już natomiast w Hutniku Abdallaha Hafeza, chociaż on w sobotę też rozgrywał mecz - będąc testowanym przez Górnika Polkowice (zagrał z Zagłębiem Lubin). Jeśli Egipcjanin przekona do siebie działaczy i sztab Górnika, zostanie wypożyczony do końca sezonu, z opcją transferu definitywnego.

Kamil Sobala spędził w Hutniku pięć lat

Hutnik Kraków. Transfery 2022. Kamil Sobala odszedł z Hutnik...

GKS Katowice - Hutnik Kraków 3:1

Bramki: 1:0 Błąd 28, 1:1 Marcinkowski 102, 2:1 Komandera 105, 3:1 Janiszewski 115.
Hutnik: Frasik - Basta, Zalepa, Jurkowski, Jaklik - Chmiel, Andrzejewski (31 Drąg), Zawadzki, Świątek, Elorhan - Wilczyński; 3. i 4. kwarta: Leszczyński - Stasik, Hoyo-Kowalski, Andrzejewski, Becht - Chmiel (75 Marcinkowski), Drąg (91 Królikowski), Kieliś, testowany, Lelek - Kitliński.