GKS Tychy - Cracovia: Co za bójka Richarda Nejezchleba z Jeanem Dupuyem! [WIDEO]

Jacek Żukowski
Na lodowisku w Tychach trzeszczały kości
Na lodowisku w Tychach trzeszczały kości Karina Trojok
W meczu szóstej kolejki Polskiej Hokej Ligi Comarch Cracovia uległa GKS-owi Tychy na wyjeździe 3:4. Mecz był niezwykle wyrównany, obfitował też w wiele nieprzepisowych zagrań. Obie drużyny nie kończyły go w kompletnych składach.

Do szatni odesłani zostali Christian Mroczkowski ze strony gospodarzy i Richard Nejezchleb z Comarch Cracovii. Tyszani zostali ukarani 35 minutami karnymi, goście 45.

Bójkę w 30 minucie stoczyli Richard Nejezchleb z zespołu "Pasów" oraz Jean Dupuy ze strony miejscowych. Zawodnik Cracovii został znokautowany. Potem krakowianin został odesłany do szatni z karą meczu.