Głosuj na swojego kandydata do tytułu "Taaakiego Człowieka"

Głosuj na swojego kandydata do tytułu "Taaakiego Człowieka"

MAK

Dziennik Polski 24

Dziennik Polski 24

Krzysztof Gacek FOT. ARCHIWUM

Krzysztof Gacek FOT. ARCHIWUM

AKCJA. Ruszył ostatni etap plebiscytu, w którym chcemy wyróżnić ludzi bezinteresownie oddających swój czas dla spraw Krakowa.
Krzysztof Gacek FOT. ARCHIWUM

Krzysztof Gacek FOT. ARCHIWUM

Krzysztof Gacek FOT. ARCHIWUM

Najpierw nasi Czytelnicy zgłosili łącznie 30 kandydatów. Następnie za pomocą SMS-ów i drukowanych w "DP" kuponów wybrali 12 nominowanych osób. Kandydaci z największym poparciem przeszli do ostatniego etapu. Dziś rozmowa z kolejnym kandydatem, czyli Krzysztofem Gackiem.
Ta z osób, która otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie tytuł "Taaakiego Człowieka". Głosowanie za pomocą kuponów i SMS-ów potrwa do 20 grudnia (szczegóły dostępne są na stronie www.dziennikpolski24.pl). Wyniki naszego plebiscytu ogłosimy 23 grudnia.

Rozmowa z Krzysztofem Gackiem, radnym Dzielnicy VIII Dębniki, który już drugą kadencję stara się rozwiązywać najważniejsze problemy mieszkańców dzielnicy.

- Jest Pan radnym od 2006 roku. Czy swoją wieloletnią działalność na rzecz dzielnicy ocenia Pan jako swój osobisty sukces?

- Sukcesu nigdy nie można przypisywać tylko sobie. Stoi za nim grono ludzi i zawsze to podkreślam. Np. budowa boisk czy remonty szkół na osiedlu podwawelskim nie doszłyby do skutku, gdyby nie współpraca radnych, dyrektorów placówek oraz oczywiście rodziców.

- O co obecnie zabiega rada oraz mieszkańcy?

- Wspólnymi siłami udało nam się wywalczyć, by przejście pod ul. Konopnickiej zostało otwarte. Mamy już zapewnienia ZIKiT-u w tej sprawie.

- Co sprawia Panu, jako radnemu, największą satysfakcję?

- To, że możemy z powodzeniem zmieniać rzeczywistość, którą mamy wokół siebie, dla wspólnego dobra.

(MAK)

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo