Gol na trzy razy

KG
1-0 Ankowski 59, 2-0 Nowak 67. Sędziował Bogusław Moroń z Gorlic. Żółta kartka Łatka. Widzów 400.

Wisła II - Karpaty Siepraw 2-0 (0-0)

Wisła II: Bułka - Żurek, Łatka, Smoliński, Radwański - Piszczek, Bukalski, Strąk (82 Jędrszczyk), Nowak - Brożek (46 Polowiec), Ankowski.
Karpaty: Smagowicz - B. Szablowski, Szaporów, Turcza, Filipowski - Płonka, Kaczmarczyk, T. Szablowski, Olipra (88 Będkowski) - Czerwiec, Śliwa (68 Salamon).
Goście, którzy po czerwonej kartce Matysiaka przed tygodniem, błyskawicznie wypożyczyli z Górnika Wieliczka, Leszka Smagowicza, nie mieli na bocznym boisku Wisły zbyt dużych aspiracji. Do przerwy rzadko przechodzili środek boiska, skupiając uwagę na obronie. Rezerwy lidera I ligi przez godzinę nie potrafiły sobie poradzić z tą taktyką. A kiedy w 22 min Nowak dobrze strzelił, to Smagowicz wybił piłkę nad poprzeczkę. W 43 min Krzysztof Bukalski z rzutu wolnego, podyktowanego za faul na nim, minimalnie przestrzelił.
Także po przerwie wiślacy długo nie radzili sobie z obroną sieprawian. Mogli nawet stracić gola, gdy w 52 min Tomasz Szablowski, po szybkiej kontrze zacentrował, Czerwiec głową przedłużył piłkę i Olipra trafił w poprzeczkę. Pod bramką gości coraz częściej dochodziło jednak do spięć. W**54 i 55 min dwa razy skutecznie interweniował Smagowicz. W 59 min Radwański z rzutu rożnego zagrał do Ankowskiego, który zdobył pierwszego gola. Chwilę potem po centrze Bukalskiego z rzutu wolnego Piszczek z 4 metrów nie trafił w bramkę, aż wreszcie w 67 min po rajdzie Piszczka, Nowak trzykrotnie kierowł piłkę do bramki, lecz wybijali ją obrońcy i bramkarz. Jednak po ostatniej interwencji Szaporówa sędzia asystent zasygnalizował, że gol padł.**(KG)