Szałachowski (z prawej) strzelec trzeciego gola dla Legii, obok Zakrzewski

1-0 Ouattara 2, 2-0 Edson 18, 3-0 Szałachowski 29, 3-1 Reiss 80.
Żółte kartki: Anderson, Zakrzewski. Sędzia: Mikulski (Lublin). Widzów 13 000.
Legia: Fabiański - Szala, Choto, Ouattara, Edson (26 Kiełbowicz) - G. Bronowicki, Surma, M. Burkhardt (60 Vukovic), Roger - Włodarczyk, Szałachowski (77 Kucharski).
Lech: Malarz - Zakrzewski (57 Marciniak), Anderson, Wójcik, Ba Samba - Szewczuk, Świerczewski (82 Wilk), Scherfchen, Mowlik - Reiss, Wachowicz (76 Buzała).
Legia od pierwszych minut natarła i już w 2 min po rzucie rożnym Ouattara głową posłał piłkę do siatki. W 17 min Edson pięknym strzałem z rzutu wolnego podwyższył na 2-0. To był gol w stylu Ronaldinho. W 9 minut później strzelec gola z powodu kontuzji musiał opuścić boisko (zastąpił go Kiełbowicz). Ukoronowaniem dobrej gry Legii w pierwszej połowie był trzeci gol zdobyty w 29 min głową przez Szałachowskiego.
W 80 min piłkarze Lecha wykorzystali niezdecydowanie i błędy w ustawieniu obrońców Legii. W sytuacji sam na sam z Fabiańskim znalazł się Reiss.
Po**tej wygranej Legia ma nadal 4 punkty przewagi nad**Wisłą Kraków.**(as)