Gracze Tęczy polegli w Żarkach fot. Łukasz Wnęk
Wolanka Wola Filipowska - MKS Trzebinia II 1-0 (1-0)

Klasa A Chrzanów

1-0 Noworyta 4
Żółte kartki: Ślusarek, Łabuzek, Augustynek. Sędziował Jacek Dobrowolski (Chrzanów). Widzów 00.
Wolanka: P. Filipek - M. Filipek, W. Pałka, Grzebinoga, Stafiej - Skotniczny, D. Ślusarczyk (46 Augustynek), Kalęba, Nowakowski (57 Odrzywołek) - M. Ślusarczyk, Noworyta.
Trzebinia II: Pierog - Klimczak, Ślusarek, Grzesiakowski, Dobranowski - Rokita (60 Kowal), Kocot, Cienkuszewski (46 Łabuzek), Wicher - Wojdyła, Wielonek (46 Gwizdała).
Bardzo słaby mecz w wykonaniu obydwu drużyn. Jedyną akcję w 4 minucie wykonali gospodarze. Skotniczny podał długą piłkę w pole karne Trzebini do nadbiegającego Noworyty, ten oszukał stoperów Trzebini i strzelił obok Pieroga jedyną bramkę meczu. Goście próbowali w pierwszej połowie coś ugrać, ale brakowało im doświadczenia. Młodzi gracze przyjezdnych wypracowali sobie cztery bramkowe okazje, ale żadnej nie wykorzystali. O pechu może mówić Wicher, gdyż był dwa razy sam na sam z Filipkiem i ten okazywał się lepszy. Gospodarze pomimo osłabień kadrowych zrobili swoje co prawda w słabym stylu, ale mają punkty i są liderem. W drużynie gospodarzy dobry mecz rozegrał na stoperze Marcin Filipek, u gości można wyróżnić aktywnego w ataku Wojdyłę.
Korona Lgota - Start Kamień 2-2 (1-0)
1-0 Dziedzic 40, 1-1 T. Panek 83, 1-2 T. Panek 85, 2-2 S. Drygała 90+2.
Sędziował Sroka (Oświęcim). Żółte kartki: Bartosik, Dabek, Celej, Wawro, T. Panek. Czerwona**kartka Bartosik (74 min, druga żółta). Widzów 150.Korona: A. Stryczek - Bartosik, Ostrzywilk, Ł. Stryczek, Dziedzic, Nowak, Knapczyk (65 Karbowniczek), Nbała, Dabek (46 S. Drygała), P. Lasoń, Kasprzyk. Start: Nędza - Gaweł, Wawro, Karaś, Dzierwa, Wiecheć, Gara, Sądecki, Celej, G. Panek, T. Panek (86 Kuglin).
Piłkarze Startu przygotowali na ten sezon nowy skład i nową jakość gry. Zadbał o to nowy grający trener Mirosław Gaweł, który do krakowskiej klasy okręgowej wprowadził Piast Wołowice. Goście faworytem nie byli, a byli bliżej wygranej niż gospodarze. To właśnie oni dominowali przez większą część meczu, a remis uratowali w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Zaczęło się po myśli podopiecznych Mieczysława Szczurka. W 6 min Nowak uderzył z bliska, ale piłka trafiła w słupek, a Bała nie zdołał z bliska skutecznie dobić. Po chwili piłka po strzale Dziedzica trafiła w poprzeczkę. Goście z Kamienia groźnie kontrowali, ale ich ataki były mniej klarowne niż miejscowych. Ci ostatni w końcu dopięli swego, z rzutu rożnego dośrodkował Dąbek, a dziedzic głową skierował piłkę w okienko.
W drugiej połowie trwała dominacja drużyny z Lgoty i było tak do 74 minuty, gdy drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Bartosik. Fakt gry w przewadze pobudził do gry Start i T. Panek w odstępie dwóch minut wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Widmo porażki podziałało na miejscowych na tyle, że ostatnie minuty spędzili na połowie rywala i w 92 minucie dopięli swego. Dośrodkował z wolnego Nowak, a S. Drygała posłał piłkę nad interweniującym Nędzą.
Orzeł II Balin - Dulowa 2-1 (1-0)
Bramki: Radko, Dudek -**Nowakowski. Widzów 50.Orzeł II: Król - Wiatr, P. Stępień, Pietroń, M. Ołpiński, Dudek, Krupnik (89 Klimczak), Datoń, A. Stępień (65 D. Ołpiński), Sikora (85 Sieprawski), Radko (46 Rojek). Dulowa: L. Mirek - Baster, Gąsiorek, Guzy, P. Świderski, M. Wilk, P. Wilk, Rejdych (2 Siewniak, 60 Bednarczyk), G. Mirek, Nowakowski, Płonka.
Piłkarze Orła II wygrali mecz zasłużenie, ale wygraną zapewnili sobie dopiero w ostatniej minucie gry. W pierwszej połowie gracze Orła II zaprzepaścili aż sześć stuprocentowych okazji i tylko raz zmusili Lucjana Mirka do kapitulacji. Było to w 40 minucie, gdy piłka po strzale Krupnika trafiła w słupek, a ze skuteczna dobitka pospieszył Radko. Przeważającego Orła II zaskoczyli goście w 70 minucie gdy po centrze z wolnego Nowakowski popisał się skutecznym strzałem głową. W 90 minucie Dudek uderzeniem z 28 metrów zapewnił swej drużynie trzy punkty.
Błyskawica Myślachowice - Arka Babice 1-1 (1-0)
1-0 Tryfanów 30, 1-1 Wierzbic 90 (karny).Sędziował Rafał Dobrowolski (Chrzanów). Widzów 200.Błyskawica: Bednarski - Bogusz, Potejko, Niedbała, Bartosik, Tanistra (Krzysztofczyk), Jędrzejczyk, Bi nek, Stojewski, Augustynek (Baster), Tryfanów (Woźniak). Arka: Proksa - Bałys, Miekina, Mazgaj, Ludwa, Frączek, Środa, Chłmecki, Batory, Mianowski, Wierzbic.
W starciu beniaminków faworytem byli miejscowi i oni też byli zdecydowanie bliżej wygranej. Był to historyczny mecz dla Błyskawicy, bo piłkarze z tej miejscowości w klasie A po raz pierwszy zaprezentowali się swej publiczności. Gospodarze chcieli wzorem Arki sprzed tygodnia wygraną uczcić tak przełomowy moment, ale nie udało się. Miejscowi mieli pecha, w pierwszej połowie grających gołą jedenastką raz od utraty gola uratował słupek, a raz poprzeczka. W 30 minucie po składnej akcji strzelający od lat dla trzebińskich klubów Tryfanów wpisał się w historię kolejnego zespołu. Pech Błyskawicy polegał jeszcze na tym, że w 90 minucie przypadkowo jeden z jej graczy zagrał piłkę ręką w polu karnym. Wierzbic nie wykazał litości, wszak w tym sezonie ma szanse walki o prymat w klasyfikacji ligowych strzelców, w której prowadzi po dwóch kolejkach.
LKS Żarki - Tęcza Tenczynek 3-1 (1-0)
1-0 Szafran 35, 2-0 Gregorczyk 49, 3-0 Szafran 69, 3-1 Pałka 89 (karny).Żarki: Nędza - Ł. Horawa, R. Jesionowski, Sobkiewicz, Z. Horawa, K. Jesionowski, Gregorczyk (68 K. Horawa), Szkółka (80 Olszowik), Szafran, Bębenek (75 Mrózek), Adamowicz (60 Dwornik). Tęcza: Knapik - Nowotarski, Ł. Izdebski (79 Zięba), Kuciel, Kurdziel, M. Izdebski, Czak (51 G. Izdebski), Stala (46 Turkot), Wosik, Seremak, Pałka.
Gospodarze w tym sezonie grają w oparciu wyłącznie o wychowanków, którzy spisali się dobrze w okolicznych klubach i wywalczyli dla klubu mistrzostwo podokręgu w minionym sezonie. Żarki wygrały z Tęczą zasłużenie po meczu ciekawym i pełnym bramkowych okazji. Pierwszy gol padł po strzale Szafrana, po którym gracz Tęczy wybił piłkę już zza linii pola karnego. Kolejne dwie natomiast po finalizacji w sytuacjach sam na sam okazji przez Gregorczyka i Szafrana. Przyjezdni odpowiedzieli tylko golem z karnego zdobytym w 89 minucie i w tym sezonie pozostają bez żadnej zdobyczy punktowej.
Zagórzanka - Alwernia II 3-0 (1-0)
1-0 A. Oczkowski 36, 2-0 D. Gaudyn 66, 3-0 M. Gaudyn 87. Żółte kartki: M.Gaudyn 51 -**M. Siemek 77, Zieliński 87 Sędziował Marcin Biros (Libiąż). Widzów 300.Zagórzanka: Zieleziński - Gut, Zając (88 Raczek), Celarek, Klinkosz - Kołodziej, A. Oczkowski, Opyd (75 D. Oczkowski), M. Gaudyn - D. Gaudyn (83 Piotr Oleksa), Biesek (65 Szulc). MZKS Alwernia II: Kromka - S. Knapik, P. Siemek, Pater, Zimnal - M. Siemek, Klimkowicz, Kuc (55 Kurzański), Starowicz - Zieliński, Ciupek.
Zagórzanka w tym sezonie zaczyna grac tak jak oczekuja od niej kibice i działacze. Drużyna prowadzona przez Artura Oczkowskiego jest liderem tabeli dzięki przekonywującemu zwycięstwu nad rezerwą czwartoligowca.
Ruch Młoszowa - Tempo Płaza 1-1 (1-1)
0-1 Babiarz 9, 1-1 Petka 27.Ruch: M.Kozyra - K.Brzózka, S.Nachel, R.Białka (86 S.Sienkiewicz), G.Bartyzel - M.Niewiedział, D.Pytlowski, M.Odrzywołek, P.Kowalski - M.Gaj (72 P.Czechowski), A.Petka Tempo: **Wacławski - Mikołajczyk, Ładocha, Gabryś, Bryłka, Jazowski, Domagała, Masłoń (46 Kozub), Stępień, Kowalik, Babiarz.
Mecz ułożył się pomyślnie dla gości, którzy przystąpili do zawodów bez czterech kluczowych graczy. W 9 minucie Babiarz minął w polu karnym obrońcę i pewnym strzałem dał prowadzenie przyjezdnym. W odpowiedzi piłka po strzale Kowalskiego nieznacznie minęła bramkę. W 27 minucie Białka wznowił grę z autu, podał do Gaja, ten dośrodkował do Petki i król strzelców ligi z poprzedniego sezonu doprowadził do remisu. Końcówka pierwszej połowy to dominacja gości i kontrowersyjna sytuacja, w której zdaniem Tempa należał się im rzut karny. W drugiej połowie obie strony miały okazje na zdobycie zwycięskiej bramki, skończyło się na remisie, które obie strony przyjęły ze zrozumieniem.