JEC
UKS Żak Wactur - Gorce Nowy Targ 73-61 (17-14, 21-13, 15-18, 20-16)

Koszykówka. Liga kadetek

Sędziowali: Grzegorz Przybyło i Piotr Haluch. Widzów: 100.
Żak Wactur: Kowalczyk 37 (4x3), Cempa 18 (1x3), Jędrychowska 7 (1x30, Biernacka 5, Sobczyk 1
Gorce: Mozdyniewicz 28 (3x3), Krasińska 12 (1x30, Gustab 6, Mostowiec 6, Nykaza 4, Ksowoska 3, Lasak 2.
Mecz był emocjonujący od samego początku. Jednak w drugiej kwarcie sądeczanki wypracowały sporą przewagę 38-27. Po przerwie rywalki rozpoczęły pościg. W 25 minucie zespół UKS Żak prowadził już tylko 44-40. Jednak kolejne akcje to punkty dla drużyny z Nowego Sącza i prowadzenie 50-40. Jednak ani przez chwilę sądeczanki nie mogły sobie pozwolić na dekoncentrację, bowiem rywalki natychmiast odrabiały straty. Ostatnie 10 minut meczu, to znacznie lepsza gra w obronie, choć w 32 minucie UKS Żak prowadził tylko 58-53. Następne akcje należały do zespołu z Nowego Sącza, który przeprowadził 9 skutecznych ataków, a rywalki 4. W sumie zasłużone zwycięstwo.