• Jesus Imaz 4
  • Koniec meczu! Jagiellonia rzutem na taśmę pokonała Górnika Łęczna 1:0!

• Michał Szałachowski zastąpił Serrano.

• Michał Nalepa obejrzał żółtą kartkę.

• Po zamieszaniu w polu karnym prosty błąd popełnił Serrano. Piłkę na piątym metrze przejął Jesus Imaz i strzałem po dalszym rogu skierował ją do siatki.

• GOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA JAGIELLONII! JESUS IMAZ!

• Szcześniak faulował Trubehę tuż przed polem karnym. Żółta kartka.

• Bartosz Bida wszedł w miejsce Bartłomieja Wdowika.

• Michał Nalepa zastąpił Tomasa Prikryla.

• Alomerović przeniósł piłkę nad poprzeczką po centrostrzale Wędrychowskiego.

• Oliwier Wojciechowski napomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Schodzi Kacper Tabiś. Wchodzi Fedor Cernych.

• Oliwier Wojciechowski zastąpił Karola Struskiego.

• Marcel Wędrychowski wszedł w miejsce Bartłomieja Kalinkowskiego.

• Leandro wszedł na boisko w miejsce Rubena Lobato.

• Schodzi Gerson. Wchodzi Tomasz Midzierski.

• Gerson ukarany żółtą kartką za faul na Tabisiu.

• Ważna interwencja Nasticia. Zatrzymał groźny kontratak gospodarzy

• Schodzi Martin Pospisil. W jego miejsce wszedł Andrzej Trubeha.

• Puerto wybił piłkę przed pole karne. Dopadł do niej De Amo i kropnął prawą nogą. Tuż obok słupka!

• Kalinkowski faulował Tabisia i obejrzał żółtą kartkę.

• Początek drugiej połowy!

• Komplet wyników do przerwy w ostatniej kolejce sezonu.

• Koniec pierwszej połowy!

• Nastić dopadł do piłki i uderzył z szesnastu metrów. Minimalnie obok słupka.

• Pewne piąstkowanie Kostrzewskiego po dośrodkowaniu z lewej flanki.

• Pospisil miękko wrzucił piłkę do Prikryla. Ten nie zdołał jednak oddać strzału.

• Prikryl wystawił piłkę na piętnasty metr Imazowi. Ten za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany!

• Banaszak uderzył z czternastu metrów przy bliższym słupku. Wyłapał piłkę Alomerović.

• Pospisil wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy. Główkował Wdowik, ale niecelnie.

• Prikryl złapany na pozycji spalonej.

• W ataku gospodarze. Lokilo za mocno dogrywał do Kalinkowskiego.

• Czerech skutecznie zablokował strzał Lobato. Ważna interwencja 21-letniego defensora.

• Krykun niezgodnie z przepisami zatrzymał Pospisila. Rzut wolny dla gości.

• Imaz ciągnął za koszulkę Kalinkowskiego. Zawodnik Jagi obejrzał żółtą kartkę.

• Akcja Jagiellonii prawą stroną. Po dośrodkowaniu piłkę wyłapał Kostrzewski.

• Jesus Imaz celnie uderzał po ziemi. Na posterunku bramkarz gospodarzy.

• Początek spotkania!

• Spotkanie poprowadzi sędzia Patryk Gryckiewicz z Torunia. VAR na meczu w Łęcznej będzie nieobecny.

• Goście z Białegostoku jeszcze niedawno nerwowo spoglądali w tabelę, ale dzisiaj są już spokojni ligowego bytu. Na kolejne ligowe zwycięstwo podopieczni trenera Piotra Nowaka czekają od sześciu spotkań. Trzy ostatnie białostocczanie zremisowali. Przed tygodniem na własnym stadionie z Legią Warszawa 2:2.

• Ostatni ligowy mecz Górnika będzie miał charakter wyłącznie prestiżowy. Piłkarze Marcina Prasoła tym występem pożegnają się z łęczyńską publicznością, a dla kilku zawodników będzie to ostatni występ w zielono-czarnych barwach.