Goście spasowali w przerwie

(DW)
Skazani na degradację goście przyjechali do Łososiny Dolnej w sile dziesięciu zawodników. Kiedy w pierwszej połowie jeden z nich nabawił się kontuzji, zgłosili sędziemu, że wobec możliwości zdekompletowania, nie wyjdą na drugą połowę.

Kibice zadowolić się więc musieli "tylko" pięcioma golami swych ulubieńców. Ostre strzelanie zapoczątkował Znamirowski, który z 5 m głową skierował piłkę do siatki.

Ten sam zawodnik trafił wkrótce nogą z podobnej odległości. Na 3:0 podwyższył Skirło, skutecznie "główkując" z 6 m. Wynik ustalili Wrona, strzelając z 10 m w tzw. dalszy róg i Augustyn, wykorzystując dośrodkowanie tegoż Wrony z rzutu rożnego.

Łosoś Łososina Dolna 5
Grybovia Grybów 0

Bramki: 1:0 Znamirowski 15, 2:0 Znamirowski 17, 3:0 Skirło 20, 4:0 Wrona 38, 5:0 Augustyn 42.

Łosoś: Kulpa - Szkarłat, Słomka, Czyżycki, Pałka - Michalak, Augustyn, M. Krok, Wrona - Znamirowski, Skirło.
Grybovia: Sus - D. Petryla, Łażeński, Mędoń, Kiełbasa - Bąk, Drożdż, B. Petryla, Demaj- T. Krok.
Sędziował: Jan Chlipała (Nowy Targ). Widzów: 200. Mecz przerwany po pierwszej połowie.