Gosławice odzyskują formę

STM
1-0 R. Tokarz 41, 2-0 Rogoziński 48, 3-0 Smaś (samobójcza) 71, 4-0 Witek 82. Sędziował S. Pasek z Tarnowa. Żółte kartki: Posełkiewicz, Gałkowski. Widzów 50.

Gosławice - Gryf Dębica 4-0 (1-0)

Gosławice: Smęda - Skóra, Wróbel (14 S. Tokarz), Misiewicz, Sułek - Barnaś (70 Padło), R. Tokarz, Cichocki (84 Zorek), Radliński - Rogoziński (78 Rzepski), Witek.
Gryf: Liszka - Posełkiewicz, Smaś, Gwóźdź, Cygan (37 Brandys) - Witold Wantuch, Dutkiewicz, Syguła, Olechowski (57 Gałkowski) - Stasicki, Parat.
Pierwsza część nie zapowiadała efektownego zwycięstwa gospodarzy. W 4 min Stasicki strzelając zza linii pola karnego trafił w słupek. Pierwsza bramka dla miejscowych padła dopiero w 41 min. Witek zagrał na lewe skrzydło do Radlińskiego i po centrze na pole karne R. Tokarz precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał Liszkę. Trzy minuty po zmianie stron było już 2-0. Rogoziński "główką" z 8 metrów zakończył składną akcję swojej drużyny (w całym meczu napastnik gospodarzy zmarnował jednak sześć okazji sam na sam z Liszką). Po raz trzeci do kapitulacji zmusił Liszkę partner z zespołu, Smaś. W 71 min po rzucie wolnym z własnej połowy, wykonywanym przez Sułka, naciskany przez Rogozińskiego dębiczanin postanowił podać do swojego bramkarza, nie zauważył jednak, że ten wcześniej opuścił bramkę. Wynik ustalił w 82 min Witek, który po zagraniu Padły uderzył celnie z 10 m.