Grajdura mistrzynią Polski

Wspaniale spisały się w tej imprezie tarnowskie dziewczęta. W kategorii 15-19 lat tytuł mistrzowski wywalczyła bowiem Anna Grajdura, brązowy medal zdobyła zaś 15-letnia Monika Lisowska. Bliski brązowego medalu był również Piotr Mucha (13-14 lat), na ostatnich metrach w jego rowerze urwał się jednak łańcuch i tarnowianin zadowolić się musiał czwartą lokatą.

Kolarstwo górskie

Podczas minionego weekendu w Szczyrku rozegrano finały "Family Cup 2000", imprezy mającej rangę amatorskich mistrzostw naszego kraju w kolarstwie górskim.
 Na tym jednak nie koniec medalowych osiągnięć tarnowskich kolarzy górskich podczas minionego weekendu. Podczas odbywających się w niedzielę w Krynicy mistrzostw okręgu krakowskiego, drugie miejsce w kategorii juniorów wywalczył bowiem reprezentujący barwy Sokoła Tarnów, Krzysztof Winczura.