Grał Tomasz Kijowski

BD
Piłkarze czwartoligowego Polanu Żabno prezentują wysoką formę w meczach kontrolnych. Po zwycięstwach nad Strażakiem Mokrzyska (5-0), Radomyślanką Radomyśl (1-0), Wisłoką Dębica (1-0), tym razem 4-0 pokonali zespół Ciężkowianki Ciężkowice.

Kolejna wygrana piłkarzy Polanu

Przez całe spotkanie gospodarze przeważali, strzelając bramkę już w 8 minucie, kiedy to trafił do siatki Piotr Spinda. Po zmianie stron trafiali zawodnicy rezerwowi: Marcin Lustofin (dwukrotnie) i Bartłomiej Kijowski. Ten drugi strzelił najładniejszą bramkę meczu. Piłka odbita przed pole karne trafiła do ww. zawodnika, który strzałem z woleja ustalił wynik meczu. W zespole gospodarzy dobrych okazji nie wykorzystali jeszcze m.in. Piotr Spinda, Paweł Łoś i utalentowany Grzegorz Świątek.
   Należy dodać, że w pierwszym sparingu grał Tomasz Kijowski, który wrócił z wakacji. Podstawowy zawodnik zespołu z Żabna cały czas ma aktualną ofertę występów w Unii Tarnów.
   Zespół Polanu wyjechał w piątek do Liptowskiego Miklulasza na krótkie zgrupowanie. Na miejscu rozegra dwa mecze kontrolne z zespołami III i IV ligi słowackiej. Powrót zaplanowano na wtorek.
   Polan Żabno - Ciężkowianka Ciężkowice 4-0 (1-0)
   Polan: Piotr Spinda 8, Marcin Lustofin 55, 80, B.Kijowski 88.
   Polan: Szymura - Mróz, T. Kijowski, Jachym, Madejski, B.Kijowski, Spinda, Łoś, Kurzawski, Mosio, Wójcik. Po przerwie grali B. Lustofin, Świątek, Kuczek, Urban, M.Lustofin, Kurpisz. (BD)