Grali o puchar premiera

MAU
MIECHÓW. 170 zawodnikow wystartowało w turnieju "Orlika" o puchar premiera Donalda Tuska.

Jest on organizowany, by promować - wśród dzieci - sportową aktywność i zasady gry fair play, ale też aktywizować lokalne społeczności do podejmowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu "Moje boisko - Orlik 2012". Zawody zorganizował Marcin Dudziński - animator sportu przy kompleksie Orlik. W kategorii drużyn chłopców młodszych zwyciężyła drużyna SP nr 1, II miejsce zajęła SP nr 2, a III - SP Pstroszyce. W kategorii drużyn dziewcząt młodszych I miejsce zajęły uczennice SP nr 2, II - "Jedyneczki", a III - SP Pojałowice. W kategorii drużyn chłopców starszych na podium znaleźli się: Miechowita II (I miejsce), II - Miechowita I (II miejsce) i SP nr 2 (III miejsce).