Grali w dziewięciu, a mogli wygrać

(STM)

Ciężkowianka Ciężkowice 3 (2)
Pagen Gnojnik3 (3)

Bramki: 0:1 Grzyb 5, 1:1 Banach 12 karny, 2:1 Gierałt 27, 2:2 Ulas 31 karny, 2:3 Ł. Robak 35, 3:3 Gierałt 90+3.

Ciężkowianka: R. Truchan – Sobol (56 Musiał), K. Biedroński, T. Popiela, Więcek (75 Ruchwa) – Kapałka, Bryt, Stanuch (46 Gucwa, 68 Ł. Po­piela), Banach – Deś, Gierałt.

Pagen: Lis [8] – Sacha, Wawryka [8], Konstanty – Rubin (11 Boczarski), Migacz (80 Sta­nuszek), Ł. Robak, D. Robak, Grzyb – Ulas, Hajduga (88 Orłowski).

Sędziował: Mateusz Libera (Żabno). Widzów: 70.

Goście już od 8 minuty grali w podwójnym osłabieniu, mimo tego byli o krok od zdobycia kompletu punktów.

Pagen objął prowadzenie w 5 min, gdy Grzyb wykorzystał błąd Sobola. Trzy minuty później Lis sfaulował Gierałta, a rzut karny wykorzystał Banach. W 27 min Gierałt zakończył indywidualną akcję lewą stroną boiska strzałem przy bliższym słupku.

Końcówka pierwszej połowy należała do gości. Najpierw rzut karny podyktowany po faulu K. Biedrońskiego zamienił na gola Ulas, a cztery minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnie główkował Ł. Robak.

Po zmianie stron Pagen wyprowadzał groźne kontry, a ataki Ciężkowianki nie stwarzały większego zagrożenia pod bramką Boczarskiego. W doliczonym czasie gry Gierałt wykorzystał jednak podanie Kapałki i rozgrywany w Rzepienniku Strzyżewskim mecz zakończył się podziałem punktów.